Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwa lolita

Jak wam sie podoba mój mowy wózek?

Polecane posty

Gość JOSEPHIN1983
full wypasiony...co to deska do prasowania :| ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózkowa mama
Z gustami się nie dyskutuje ale jeżeli pytasz o zdanie to moje jest takie....jest okropny.Ani zgrabny ani ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa lolita
no cóz,troche mi sie przykro zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyy
chyba oszalalas tyle dac za wozek,ale przeciez wlasnie takie ceny robia dla takich madrych jak ty hehe wiem co mowie bo juz dawno eksperymentuje wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyy
cena gowniana-bym nie dala ale jesli chodzi o wyglad to im mniej bajerow tym lepiej po tym sie wlasnie poznaje drogie wozki sa proste nieraz oczy postawilam jak sie dowiedzialam ze wozek kosztuje 2500 a wyglada na 500 ale coz biznes is biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózkowa mama
Ona się nie pyta czy wystarczająco dużo kasy wydała.Kto wam daje prawo zaglądania innym do kieszeni?To jej sprawa czy ją stać czy nie.Nie umiecie wyrazić swojego zdania......???Krótkie pytanie krótka odpwoedz.Podoba sie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się nie podoba. Wydaje mi się, że dziecku będzie w nim niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany za darmo
bym go nie wzięła. Ten wózek ani nie jest ładny, ani praktyczny. A cena z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nawet podoba !!!! ale rowniez nie dala bym tyle za wozek. u mnie przewinely sie juz 4 wozki (laczna kwota wszystkich ok 1600 zl, 2 glebokie i 2 spacerowki ) a wiesz czemunie lubie drogich wozkow? nie dlatego ze zazdroszcze bo ciesze sie ze kogos stac- serio Mam samochod chicco do zabawy(za 200 zl) i mimo ze zabawka rewelacyjna i teraz bedzie dla drugiego syna to nie lubie nia sie chwalic na podworku. moj syn nie niszczy zabawek i samochod wyglada ladnie po 2,5 latach urzytkowania. Jak wychodzilismy na plac zabaw to wiadomo zawsze ktos znalaz sie kto chcial pozyczyc. Widzialam co dzieje sie w tedy z ta zabawka. Wiem ze wozka nie bedziesz pozyczala ale mam nadzieje ze nie bedzie on dla ciebie \"droga zabawka\" ktora trzeba pilnowac zeby sie nie popsula. Nie chwal sie tu na forum takim drogim zakupem bo niektorych nie stac na tak drogie rzeczy i moze byc im smutno (okreslilam to najlagodniej jak moglam ) mnie nie stac na taki zakup ale nie jestem \"smutna\" ;) gratuluje sytuacji finansowej i zycze milego uzytkowania. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiste zdanie
Nie podoba mi sie . Bardzo nawet. O gustach się nie dyskutuje, więc nie oceniam. Wyrażam tylko moje zdanie. Nie kupiłabym tego nawet za 5 zł, bo według mnie to jakiś dziwoląg. Oby przymajniej dziecku się spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek bardzo ładny. Na tym zdjęciu rzeczywiście brzydko wygląda ale widziałam takie na żywo i są fajne, sama bym się na takim zastanowiła gdybym kiedyś potrzebowała jeszcze. W Wlk. Brytanii bardzo popularne, więc tym samym napewno wygodne dla dzieciaczków. Rzeczywiście cena wysoka ale jeśli tylko cię na ten wózek stać to czemu nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krew plus z krwią minus
Znajoma-gdybyś kupiła jeden pożądny wózek za 1600 to nie musiałabyś zmieniać na cztery taniochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D po pierwsze glebokie wozki sa ciezkie wiec zmienilam na spacerowke - baby dreams(350 zl)- wozek wykonczylam sama bo wozilam ciezkie zakupy i kola mi sie rozeszly:D kupilam jeszcze lzejsza spacerowke tej firmy. teraz kupilam gleboki dla mlodszego nie zaluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowy - taki..taki...kosmiczny lekko mi się podoba- jest nowczesny : byle wygodny był !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×