Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady blue 12

Jaka chusta do karmienia

Polecane posty

Gość Lady blue 12

Od razu po porodzie, chciałabym używać chusty np. do karmienia, noszenia. Jaką polecacie, żeby była najprostsza w obsłudze i wygodna dla noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
Elastyczna. Z tym że u mnie do karmienia się nie sprawdziła- wygodnie można to robić jak noworodek leży w pozycji kołyski, mój synek od razu chciał w pionie. Polecam Pentelkę, najtańsza na Allegro a sprawdziła się bezbłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady blue 12
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady blue 12
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedyskretne pytanie
a co jak chusta się przedrze i będzie jak z madzią ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady blue 12
Uważaj, zeby ci się wózek od spodu nie przedarł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym dziecku mialam kolkowa chuste bebelulu, ale nie bylam z niej zadowolona,niby mialam miec rece wolne,a musialam jedna reka przytrzymywac dziecko,bo mialam wrazenie,ze zaraz wypadnie. teraz mam zamiar kupic lenny lamb wiazana,a czy sie sprawdza,dowiem sie za 3 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tak samo jak poprzedni
czka. kółkowa świetna- ale na większe dziecko- na szybko zapakować zeby po prostu na rękach nie ciążyło. przy drugim kupiłam lenny lamb wiązaną i jest boska pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka malutkiego
ale dziecka nie wolno karmić w chuście, ponieważ nie ma możliwości szybkiego uwolnienia w razie zachłyśnięcia. Oprócz tkanych Lenny Lamb polecam polskie Nati lub Little Frog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady blue 12
Nie mam zupełnie doświadczenia z chustami, dlatego chciałabym rozwiać wszelkie wątpliwości i zastanowić się czy warto ją kupować. Sporo już czytałam na ich temat i zastanawiam się, czy one napewno są bezpieczne dla noworodka? Spotkałam się już z opinią, że gdzieś komuś maleństwo się udusiło w chuście, teraz czytam że ciężko je szybko wyjąć jak zajdzie taka potrzeba np. zachłyśnięcie? Ja planowałam kupić sobie kieszonkową, żeby było z nią jak najmniej kłopotu przy zakładaniu i zamierzałam jej używać głównie od razu po urodzeniu np. do karmienia w miejscach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghty
z kółkowej czy z kieszonki można dziecko wyjąć w pół chwili. z wiązanej też szybko idzie. co za brednie szerzycie?? A z tego co wiem, to dziecko udusiło się w nosidle chustopodobnym. W ogóle to chyba oczywiste jest, że dziecko trzeba mieć na oku- bo może się wtulić nie tak jak powinno. tamto dziecko tak naprawdę umarło przez niedopatrzenie matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka malutkiego
chyba kieszonki w elastycznej bo z tkanej trwa to chwilę dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghty
ja tam raz dwa radziłam sobie z wyjęciem nawet młodego niemowlęcia. może jakieś skomplikowane wiązanie stosujesz. jedną ręką poluźniam i w moment dziecko wyciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZW
ja mam kółkową od Luna Dream i jest dość wygodnie, szczególnie w parku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlinkaMaminka
U nas po kilku próbach i błedach osatetecznie króluje chusta kupiona w Luna Dream - piękny klasyczny pasiak, bardzo wygodny, 100% bawełny, dobry i trwały splot. Nie trzeba nic więcej. Maluszek ma wygodnie, ja mam wygodnie. Idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciazKrk
ja fajną chustę do karmienia znalazłam na stronie https://www.krainadziecka.com.pl/. Jest dobrze zrobiona i mam pewność że Julcia jest bezpieczna w takiej chuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chusta do noszenia to nie to samo co chusta do karmienia! W niektórych chustach do noszenia da się karmić ale na pewno nie najmłodsze dzieci. Polecam udać się na szkolenie z typów chust i rodzajów wiązania w zależności od wieku dziecka ponieważ brak wiedzy to większa krzywda dla dziecka, niekoniecznie uduszenie ale chociażby problemy z kręgosłupem. Niemowlę trzeba umiejętnie zawiązać i na początku potrafi to być trudne ale naprawdę warto. Ale bez szkolenia bym się nie odważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×