Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wystawi mężowi zwolnienie z pracy z powodu opieki nade mną i dzieckiem po cc

Polecane posty

Gość gość

? Szpital odsyła do rodzinnego. Ale mąż ma innego i ja innego lekarza. Skąd jego rodzinny miałby wiedzieć, że ja takiej opieki wymagam? Obawiam się, że go również odeśle z kwitkiem. A wiem, że po cc mąż może wziąć 2 tyg takiego zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u swojego ginekologa który prowadził ciążę, bez problemu wystawił L4 mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pytali w szpitalu czy potrzebuje i wystawili bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie po ciąży ale po innej operacji miałam tak ze w szpitalu nie chcieli wystawić opieki ale pojechaliśmy do mojego rodzinnego lekarza i wystawił mężowi opiekę na mnie choć maz ma innego lekarza rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja lekarka (do której chodzę prywatnie) powiedziała, że teraz się nie daje zwolnień na żonę/partnerkę bo od tego jest tacierzyński :/ Dopiero koleżanka, która urodziła niedawno dziecko uświadomiła mi że owszem w szpitalu dają zwolnienie bez problemu, nawet po porodzie sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas szpital wystawiał. My akurat nie skorzystaliśmy, ale gdy ktoś potrzebował, to widziałam, że szpital się tym zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opieka nad żoną po cc? Smieszne jesteście. Po co wam mąż w domu? Dziecko trzymać przy cycu? To co pilne, może zrobić po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz ma prawo wziac 2 tyg opieki nad czlonkiem rodziny. Mojemu po mojej cc wystawila lekarka rodzinna. Choc psioczyla bardzo, ze powinien szpital ( w szpitalu wredne polozne nie chcialy mojego meza wpuscic do lekarza a jak juz mu sie udalo, to lekarz akurat cc robil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×