Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinaaa

laktatory

Polecane posty

Gość katarinaaa

cześć dziewczynki - mamuski!! mam termin na październik! proszę was o pomoc - które laktatory są najlepsze i czy w ogóle się przydają. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka_23
nie polecam ja wolałam odciagac mleko sama sa drogie i sie nie przydaja nie wiem czy to tylko moja opinia czy ogółu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka_23
zreszta kup jak ci bedzie niezbedny a nie kupuj naprzud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbędny wydatek
mnie się w zasadzie nie przydał, jak jest nawał mleka (nie każda go ma! ja nie miałam) zawsze można kupić w aptece, a najlepiej po prostu przystawiać dziecko. No chyba że musisz wracać do pracy a chcesz dalej karmić naturalnie, no to się faktycznie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia28
Ja kupiłam aventu (polecała mi go koleżanka) i muszę przyznać, że bardzo mi się przydał. Mała nie chciała ssać piersi, pomimo że trzymałam ją przy piersi przez parę dni bez przerwy, to zamiast ssać zasypiała. Jak ją odkładałam to płakała z głodu. w końcu się poddałam i zaczęłam odciągać mleko laktatorem i potem podawałam dziecku w butelce (najpierw przystawiałam do piersi, potem dokarmiałam odciągniętym mlekiem w butelce). Poza tym laktator przydał mi się, gdy dopadło mnie zapalenie piersi. Może nie kupuj go od razu, lecz wybierz sobie model, a gdy okaże się potrzebny to ktoś z rodziny go kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi laktator życie uratował. Nawał pokarmu miałam już od drugiej doby i musiałam go używać przed każdym karmieniem przez miesiąc. teraz też bardzo często z niego korzystam jak gdzieś chcę wyjść albo zabrać mleko na spacer, żeby np. w sklepie nie karmić. Poza tym wracam do pracy i wtedy też będzie niezbędny. Jednak wiem, że są mamusie którym zupełnie się nie przydał i nie korzystały. Ja mam Aventa Isisa i według mnie jest rewelacyjny, mimo, że moja córeczka zupełnie nie chce pić ze smoczka aventu i muszę odciągnięte mleko przelewać do nuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam klopoty i laktator to wspaniała rzecz. Ja przetestowałam wiele bo pierwsze dziecko wcześniak i najlepszy jest Medeli elektryczny a potem odsprzedałam za 50% ceny więc wcale źle na tym nie wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
Zgadzam się.Laktator firmy Medela jest naprawdę super. Polecam, choć jest dość drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×