Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skąplikowane

mały problem...

Polecane posty

Mam 20 lat od jakiegoś czasu próbujemy z chłopakiem założyć rodzine, ale jakoś nam to nie wychodzi nie wiem czemu... W mojej rodzinir nie było przypadku niepłodności czy bezpłodności u niego też nie. Na początku próbowaliśmy w dzień bez patrzenia czy śą to dni płodne czy nie a ostatnio tylko w te dni i nic.. Dlaczego? Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2 lat probowania jest ok, miesci sie w normie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąlikowane
No ale 2 lata? Kurde inni raz zalicza kogos na imprezie i zachodzą a my sie staramy normalnie i nie wychodzi... Nie wiem w czym jestem gorsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam po roku próbowania powinno zgłosić się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąlikowane
To powinniśmy próbować przez jakiś czas regularnie a ja nie wyjdzie to do lekarza? W tamtym roku to było tak że pękła gumka nic nie wyszlo później doszłam do wniosku że mogłabym już zaczac zakładać rodzine i różnie to bywało najczęściej bylo po prostu bez gumki ale przed samym okresem a dopiero teraz wyliczylam sobie dni płodne i wogole tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortifer
Zajść w ciążę w wieku 20 lat? Buntujesz się przeciwko rodzicom? Ile lat ma twój partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że tu problemem może być psychika.....za bardzo chcecie....kochajcie się kiedy macie ochotę a nie tylko w dni płodne, żeby poczać potomka i myśle ze będzie lepiej....może wyjedźcie gdzieś, niech jest romantycznie i fajnie ...bawcie się razem, leniuchujcie i niech to bedzie spontaniczny seks a nie pod "przymusem" dni płodnych...bo w końcu seks ma być przyjemnością a nie karą....a tak w końcu będziecie go odczuwać.... skubcie się na sobie i waszej przyjemności a nie na chęci dziecka i uda się....ja pierwsza ciaże poroniłam:-( dlatego tez pilnowałam dni płodnych żeby zajść w 2 ciaze i im bardziej chciałam tym było gorzej tylko wyluzowanie i radośc bycia z mężem zakończyło się synkiem:-) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąlikowane
Kurde ma pani rację w sumie to zrobię to co pani mówi☺ dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąlikowane
Nie buntuje się przeciwko nikomu.. Wogole to ne rozumiem co w tym dziwnego że chcę być już matką... Mój partner ma 21.. Jesteśmy ze sobą już dłuższy czas i nie widzę przeciw wskazań żeby założyć rodzinę. Oboje pracujemy a dziś takie czasy że nastolatki mają dzieci z przypadku a ja chciałabym z własnej woli jestem dorosła i mam takie prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×