Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 40 lat i chyba Alzheimera

Polecane posty

Gość gość

wszystko zapominam a najgorsze ze ja nawet zapomonam ze cos mam na plycie , wszystko przypalam , maz wlasnie pojechal po gotowce bo znowu patelnie spalilam , zapytal sie mnie co sie ze mna dzieje ????? wczoraj chcialam wysypac troche lakoci do miseczki ktore ukrylam w duzym pokoju zeby wszystkiego na raz dzieci nie pozarly , poszlam do pokoju , stanelam i absolutnie nie mialam bladego pojecia po co do tego pokoju przyszlam zostawiam wlaczone zelazko , indukcje , zaparzacz do kawy , gapie sie w lodowke bo w przeciagu 5 sekund juz nie wiem co chcialam z niej wyciagnac :( masakra jakas to moze byc niebezpieczne dla otoczenia ) w pracy tez krece sie jak gowno w przeremblu . Szefowa nadwyraz sukowata ciagle na mnie wrzeszczy jakbym byla ulomna ze ciagle cos nie na miejcu polozylam , czegos zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo źle jeśli jest tak jak piszesz. Może idź do lekarza. Choroba nie da się wyleczyć ale można ją opóźnić. Jesteś jeszcze młoda .a w rodzinie masz Alzheimera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jestes po prostu przemeczona i potrzebujesz odpoczynku? Moze to poczatki depresji? Dobrze spisz w nocy, nie budzisz sie ok. 3 nad ranem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi o tym nie wiadomo , dziadek zmarl na raka pluc w wieku 80 lat , do konca byl bystrzak babcia zmarla z wycienczenia ale to dluga historia tez w pelni rozumu moja matka jesli umrze to na trzustke albo watrobe albo wlasny jad ja zabije , z pamiecia wszystko w porzadku . od strony ojca ktorego nie znalam to z tego co slyszalam kroluje zawal serca tak okolo 60 ostatni wstyd jaki mnie spotkal : kupowalam torta w cukierni , zaplacilam karta bez problemu , poszlam do spozywczego obok ( kwestia 5 min ) i ......... czarna dziura , nie wiedzialam jaki mam pin do karty. najgorsze byly spojrzenia ludzi , zwlaszcza panow , hmmmm typowe glupia baba i na dodatek blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie budzisz sie ok. 3 nad ranem? x a jaki to ma zwiazek ? nie wierze w duchy i czarne moce tak zdarza sie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz za dużo na głowie. Potrzebujesz odpoczynku. Musisz zrobić reset, bo Ci się komputer (mózg) zawiesza. Urlop i kilka dni bez dzieci i będziesz jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, a coś myślała, ze zawsze będziesz miała 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie takie zachowanie , bezsenność ( pobudka w nocy i walka z powtórnym zaśnięciem) , zapominanie co wczoraj jadłam na obiad, wywieszanie tylko połowy prania , drażliwość , w końcu płacz i bezradność , było oznaką depresji. Leczę się od pół roku i pamięć wróciła. Alzheimer w twoim wiekumusiałby być genetyczny, ktoś z twojej bliskiej rodziny też musiałby na to chorować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz przemęczenia,depresji w grę może wchodzić tarczyca. Albo pewnie kombinacja wszystkiego. Najlepiej zrobić badania i potem porządny reset czyli urlop naprawdę wypoczynkowy. Ja ze stresu i zmęczenia miałam objawy guza mózgu,więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pezemeczenie,za duzo na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam depresję przez brak 500+, bo nie mogę sobie podarować, że mnie cholerne pisowce każą żyć za 810 zł na osobę pomimo, że pracuję i w związku z tym nie dają 500+ a bogaci mają po kilka tysięcy na osobę i dostają 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Alzheimer ma hustawka hormonalna mam tak samo i mam prawi cztery dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie chodzi o żadne duchy :D tylko o to, ze w depresji wystepuja pobudki ok. 3 nad ranem, wtedy jest najnizszy poziom hormonow w organizmie czlowieka i zdrowy czlowiek spi glebokim snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj witam i dziekuje za dobre rady , odpoczynek czeka mnie dopiero latem , mam 5 tygodni urlopu i tydzien zaplanowany na babski wylot do Rzymu , bez facetow bez dzieci. Kiedys ktos mowil ze 3 to godzina duchow i jak sie czlowiek budzi okolo 3 to znaczy ze duchy do niego przychodza:) Tak faktycznie zdarza mi sie dosc czesto budzic o tej poze ale to sa raczej takie okresy a nie ciaglosc , np tydzien sie budze okolo3 a kolejny tydzien moge spac normalnie . Depresji raczej nie mam bo prowadze szczesliwe zycie w swoim mniemaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedoczynność tarczycy. Zrób badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam też na wahania hormonów, przebadaj się, niech Cię endokrynolog pokieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alzheimer raczej nie bo nie ma w nim takich co chwila zaników, jakis ucisk , guz trzeba zrobic tomograf głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię żebyś się nie badała ale wg mnie chodzi o stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres i hormony. Ja w ciąży przez hormony nie byłam sobą. Po trzech miesiącach od porodu wszystko wróciło do normy. Teraz staramy się o kolejne dziecko i aż się boję tego stanu sklerotycznego bo mam dziecko pod opieką. Zbadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama ma takie objawy przy oponiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.17 a ja mam depresję przez brak 500+, bo nie mogę sobie podarować, że mnie cholerne pisowce każą żyć za 810 zł na osobę pomimo, że pracuję i w związku z tym nie dają 500+ a bogaci mają po kilka tysięcy na osobę i dostają 500 -----------zazdrosna p***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że on sobie łatwy test na Alzheimera kartkę i ołówek i narysuj zegar z cyframi i wskazówkami godz. 16.45 Jak nie uda Ci się.narysowac poprawnie to znaczy że to początki Alzheimera Pisze to całkiem poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alzheimera nie musisz mieć ale zbadaj hormony. Może to początki menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobne objawy plus drętwienie dłoni w nocy i zgrzytanie zębami, którego byłam zupełnie nieświadoma - mąż mi o tym powiedział. Też czasami, choć rzadko, budziłam się w nich i nie mogłam zasnąć, a zapominanie o którym piszesz, było w moim życiu standardem. Ja mam 3 dychy i dopiero w ciąży dowiedziałam się o niedoczynność tarczycy. Leki mi trochę pomogły i nauka relaksu. Nawet nie wiesz ile razy w ciągu dnia złapałam się na tym, że się spinam - potem miałam bóle lędźwi i karku i generalnie problemy z kręgosłupem, a teraz w ciąży nerwobóle - pilnuję w ciągu dnia by "puszczać napięcie" mięśni gdy tylko je poczuję. Jest lepiej. Sprawdź tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to nie Alzheimer ;-) bo tego raczej nie da się pomylić/nie zauważyć. Prawdopodobnie albo jesteś przemęczona, albo brak jakichś witamin albo coś od strony układu hormonalnego. Zacznij szukanie od neurologa, żeby wyeliminować te najpoważniejsze przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentna niedoczynność tarczycy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
To prawda. Niedoczynność powoduje podobne objawy i.... niedobór Wit d i magnezu. Proponuję suplementować się przez tydz Wit d (min 1000j) i magnezem i ż pewnością zauważcie rożnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zrób badania - TSH, miałam dokładnie takie objawy - musiałam wziąć dziekankę, bo nic nie przyswajałam, zapominałam, miałam problem z budowaniem prostych zdań oraz spowolnione i zminimalizowane pismo. Ponadto senność, ciągłe uczucie zimna i potworną bladość skóry. Wynik TSH był przerażający (70). Lekarka powiedziała, że takiej niedoczynności nie spotkała. Poszło w haszimoto i od 20lat biorę sztuczny hormon tarczycy. Jest zupełnie ok., tylko musisz wiedzieć co Ci jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw altzheimer nie zawsze jest chorobą genetyczną, czasem występuje spontanicznie (przypadki wystepowania u osob nawet w wieku 20-40 to wlasnie najczesciej altzheimer spontaniczny, czyli u pierwszej osoby w rodzinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×