Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

Mamy trojki dzieci

Polecane posty

Msm pytanie jakiej plci macie dzieci? Ja bede miala druga coreczke a jestem ciekawa czy za trzecim razem mam szanse na chlopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Ja mam 3 corki. A szanse na chlopca zawsze masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa
Ja będę mieć 3 córeczkę, w takim razie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie chory psychicznie
a ja mam -chłopaca -dziewczynkę -chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w rodzinie i znajomych
osoby które mają trójkę dzieci. I tak: u jednych- chłopiec, chłopiec, chłopiec u drugich- dziewczynka, chłopiec, dziewczynka u trzecich- dziewczynka, dziewczynka, chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama swojego synka
Ja mam 3 corki dopiero za 4 razem udalo nam sie chlopaka ustrzelic :) Wiec powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa
My akurat chcieliśmy mieć 3 dziecko, nie zwracałam specjalnie uwagi zeby dokładnie wtedy i tylko wtedy, fajnie jakby był synek, ale z córeczki też jesteśmy przeszczęśliwi, może jak wstrzelicie się w owulację lub tuż po to będą większe szanse, ale to 50/50 % szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita28
Ja mam 2 chłopców - częste współżycie, a teraz marze o corci i szukam wszelkich porad na ten temat.Teraz planuje współżyć jeden raz w 9 dc przy cyklach 29 dniowych.Mam szanse?Moze w 11 dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbfgbgf
Julka wchodz na temat marzenie o córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mysle ze mozesz probowac dwa razy w ciagu mca tak jak piszesz w 9tym i 11stym dniu cyklu... Ja ci powiem ze teraz planowalam chlopca ale ciezko mi bylo okreslic kiedy mam owulacje przez nieregularne cykle i przez 4mce nic nie wychodzilo a jak przestalismy zwracac uwage i kochalismy sie caly cykl to sie udalo ale bedzie corka wiec mam obawy ze moj maz poprostu nie moze splodzic syna bo ponoc tak moze byc... Wiec nie wiem sprobujemy trzeci raz ale tylko w dzien owulacji i dzien po -moj maz narazie mowi ze juz nie chce trzeciego dziecka ale go przekonam... A powiedz mi czy bralas tabletki anty? Ja bralam potem odstawilam na pol roku i zaczelismy sie starac po tej ciazy planuje wogole nie brac tylko prezerwatywa sie zabezpieczac a po roku sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzilam taaaaaaaaam
Jedna z moich cioc ma: chlopiec-chlopiec-chlopiec-chlopiec-dziewczynka Druga: chlopiec-dziewczynka-dziewczynka-dziewczynka-dziewczynka Trzecia: dziewczynka-chlopiec-chlopiec-chlopiec-dziewczynka :D Tylko mojej mamie sie udalo od razu: dziewczynka i chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boy or girl ;)
wśród znajomych, rodziny którzy mają trójke dzieci: -chłopiec, chłopiec, chłopiec -chłopiec, chłopiec, chłopiec -dziewczynka, dziewczynka, chłopiec -dziewczynka, dziewczynka, dziewczynka -dziewczynka, chłopiec, dziewczynka -chłopiec, dziewczynka, dziewczynka -chłopiec, chłopiec, dziewczynka -chłopiec, chłopiec, chłopiec -chłopiec, chłopiec, chłopiec -chłopiec, dziewczynka, dziewczynka -chłopiec, chłopiec, chłopiec -dziewczynka, chłopiec, dziewczynka to tyle co pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas niestety nie udało
się wstrzelić w dziewczynkę , zresztą w rodzinie męża też są sami chłopcy , chyba jakieś fatum :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe:) fajny temat:)
Choć ciężko coś "przewidzieć". Wszystkie konstelacje są możliwe. Mnie marzy się trzecie, chyba bardziej dziewczynka, ale w sumie obojętne mi:) Mam starszego synka i młodszą córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe:) fajny temat:)
Nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie w rodzinie są
następujące kombinacje: Moja prababcia mając trójkę dzieci miała pierwsze dwie dziewczynki a ostatni chłopiec , babcia , czyli jedna z tych córek ma dwóch synów i jedną córkę. Mama mojej mamy ma czworo dzieci w tym trzy dziewczynki i jednego syna. Moi rodzice mieli dwie dziewczynki i choć chcieli trzecie to nie zaryzykowali bo podejrzewali że byłby syn a chłopca nie chcieli. U znajomych jest tak: syn, córka, córka syn, syn, syn cóka, syn, syn syn, syn, syn . Więcej par które mają trójkę nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie ,ze co tyłek to bazar i sobie możecie wybrać -dziewczynke albo chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze roznie to bywa... Moj maz bardzo kocha corke bo ta bardzo interesuje sie srubokretami kluczami itp lubi tez samochody, maz cieszy sie tez z drugiej corki ale pragnie syna ja tez bym chciala kiedys miec silacza do pomocy jak meza w domu nie bedzie;-) Po za tym wychowywac syna to cos nowego bo kobieta kobiete lepiej zna;-) A oczywiscie wybrac sie nie da i kocha sie co Bog da ale mozna troche zaplanowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza trójka była planowana
i kolejno są: synek córeczka córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mojej siostry
Syn,syn i teraz 3-tyg Hania :) Już straciła nadzieję bo na początku było mówione że 3-ci chłopak ale jednak wyszła córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita28
Fajna mama- nie bralam tabletek, stosunek przerywany. Wiesz co ja jak czesto wspolzylismy to od razu zaszlam w ciaze i mam chlopakow moich kochanych, a teraz pragne corci...chyba oszaleje. Powiedz mi w ktorym dc wspolzylas? Moze sprobuje tylko w 9 dc? Jeden raz w kwietniu? Co myslicie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja koleżanka miała ten sam
Julita a nie myślałaś o tym by maksymalnie zakwaszać organizm? Mnie lekarz tak doradził i mam pierwszą córkę o którą staraliśmy się na trzy dni przed owulacją (dwa stosunki tego samego dnia, rano i wieczorem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita28
Powiedz mi jak mam zakwasic ten organizm? Co robilas w tym kierunku? Slyszalam o tym, pije maslanke...napisz mi w ktorym dc wam sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julita i jak tam starania? Bedzie cora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie corka-syn-syn. a u mojej mamy corka-syn-corka-corka-corka-corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja julita28 No jeszcze nie jestem w ciąży....ale za jakieś 2 miesiace probujemy na tą dziewczynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×