Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antydzidzia

NIE PLANUJE CIAZY W OGOLE!

Polecane posty

Gość antydzidzia

Czy ktos jeszcze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes zakompleksiona
i za wszelka cene chcesz zwrocic na siebie uwage czy co?po co zakladasz na forum o macierzynstwie takie glupie topici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupuu
ja tez nie. Ale nie trabie o tym...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaaaaa
pewnie kolejna smarkula ktorej sie nudzi bez szkoly..heheh jest lato w miescie, poszalej sobie dziecko, moze zmadrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh...
Ale powiem Wam, ze to wcale nie jest takie proste jak sie wydaje :) Wyobrazcie sobie, ze ktos naprawde nie ma ochoty wychowywac dziecka... bo sa tacy ludzie! Ja np nie przepadam za dziecmi, nie mam ochoty meczyc sie 9 miechow w ciazy ani karmic piersia anni spedzic poltora roku w domu z dzieciakiem... chybabym shizy dostala po takim czasie :| Nie rozczula mnie widok rozowego bobasa, rocznego szkraba, ktory uczy sie pierwszych slow i codziennie zaskakuje czyms nowym. Wkurzaja mnie starsze dzieci, ktore wiecznie marudza albo halasuja albo zadaja idiotyczne pytania. W sklepach nie ogladam sie za malymi bucikami i spioszkami :) Ale jakos nikt w moim otovczeniu tego nie rozumie... rodzice, narzeczony, przyszli tesciowie... wszyscy powtarzaja, ze na pewno wkrotce mi sie odmieni !!! :D (nie mowie, ze nie, bo tego nigdy nie wiadomo) Ale jesli mi sie nie odmieni? Mąż mnie zostawi... rodzina sie mnie wyprze, bo nie lubie dzieci? Ja tez nie planuje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaaaaa
w porzadku, ale po co na tym forum o tym pisac? dla prowokacji marnej?phi! nie ma nic przeciw oosobom ktore nie maja potrzeby posiadania dzieci ale jaki sens ma zakladanie takich topikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydzidzia
taki ma sens, ze sie zastanawiam czy jest wiecej osob, ktore nie planuja dzieci w swoim zyciu. sorry powinnam umiescici topic, na ogolnym, erotycznym czy moze na dietach??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh...
to chyba nie takie glupie... ja tu zagladam czasem i czytam relacje innych dziewczyn, chociaz ciazy w najblizszym czasie nie planuje :) Jakby na to nie patrzec jest to topik o ciazy i macierzynstwie, ale w innym kierunku. Moze ktos napisze cos tak przejmujacego, ze pojdzie mi w piety i jenak zapragne dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydzidzia
Ja tez nie planuje i nie sadze zeby mi sie odmienilo. Maz twierdzi ze jaknie to nie, ale on bardzo lubi dzieci, ale ja od poczatku mowilam, ze nie jestem stworzona do bycia matka. Najbardziek wkurzaja mnie ludzie, ktorzy za wszelka cene probuje mnie przekonac (rodzina), ze jeszcze bede chcicla miec dzieci. Nie do kazdego docira, ze nie kazda kobieta musi miec dziecko, ja nie zagladam do wozkow, nie slinie sie na widok dzieci, po prostu za nimi nie przepadam. Nie chce miec wielkiego brzucha, cieknacych obwislych piersi, nie chce karmic, przewijac... Po prostu. zeby nie bylo, nie potepiam zadnych mam, niech kazda kobitka decyduje sama ile chce mic dzieci i kiedy itp, podziwiam wszystkie matki. po prostu chcialam sie dowiedziec, czy sa tu jeszcze kobiety nie czujace potrzeby macierzynstwa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdedresjonowana
tez niechciałam, stawiałam na naukę, mieszkanie, praca. I mam to , mam pow 30 lat i narazie tez niechce dziecka bo trzeba miec męża najpierw.No ale tak czasami myslę, co ja bede robiła około 40stki ?wracam z pracy , sprzątanie obiad, czasami pranie i seriale. Nudno tak bez celu. A jak facet zostawi? zyc tak w 4 scianach? a dziecko to radośc, patrzysz jak rośnie, potem na starośc bedzie odwiedzało, beda wnuczki.....fajnie tak. Bez dzieci nudno, narazie tak sobie marze, ale chyba bede chciała miec kiedys jak się uda jedno. Widze matki chodzą na spacery z córkami, na miasto, a ja tak sama, i nerwica dopada wtedy, czuję się niewartościowa. Fakt na początku dziecko to potrafi dac w kośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rj
może jeszcze do tego nie dojrzałaś.ja też kiedyś nie chciałam dzieci.nie wyobrażałam sobie bym mogła wstwać w nocy, nie wysypiać się (jestem straszny śpioch), wogóle coś poświęcić. byłam straszną egoistką. mnie też nie pociągało to że jakiś dzidziuś się do mnie uśmiecha i że jest taki "fajny". ale uwierzcie mi WSZYSTKO się zmieniło! nie tylko chętnie zarywałam nocki ale i nie było mi szkoda że nie mogę pójść na imprezę, zapalić, itp. To poprostu nie interesowało mnie już, miałam coś o wiele cenniejszego.kochającego męża i synka który jest sensem mojego życia. mogłabym zrobić i poświęcic dla nich wszystko. ale nie każdy ma powołonie do małżeństwa, do tego by być matką. może rzeczywiście to się nie zmieni i Ty też nie zmieniaj tego na siłę bo może po urodzeniu dziecka pokochasz go bezgranicznie ale jeśli tak się nie stanie to już byłaby tragednia nie tylko dla Ciebie ale i dla tego dziecka, męża. pozdrawiam serdecznie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh...
Ja tez uwazam, ze na starosc najlepsza jest duza rodzina... a pochodze z dwoch linii dlugowiecznych, wiec jesli nie dozyje 90 to bedzie dziwne ;) Ale z drugiej strony... musialabym sie naprawde zmusic do tej decyzji :( Nie sadze zeby to bylo dobre dla mnie albo dla dziecka. Nawet dla zwiazku... Taka znerwicowana i niezadowola matka... Dodam, ze moja mama dopiero teraz sie cieszy, ze ma dzieci :/... a oboje jestesmy juz dorosli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiem sie jako matka: pewnie, ze sa kobiety nie odczuwajace potrzeby zostania matkami i nie ma w tym chyba nic dziwnego, nie kazdy musi realizowac sie w rodzicielstwie; inna sprawa jest, ze nie dajac sobie tej sznsy nigdy nie dowiecie sie z czego tak na prawde rezygnujecie, bo bycie mama nie sprowadza sie bynajmniej do cieknacych piersi - ja oddalabym za moja corke zycie, kocham ja megamiloscia, jest moja najwieksza duma i radoscia... choc wcale jej nie planowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh...
oboje z bratem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu czegoś nie rozumiem. Dociera do mnie, że jest na świecie wiele osób nie planująych dzieci. Ok, ich sprawa. Natomiast nie rozumiem skąd ludzie, którzy ( jak twierdzą ) dzieci nie lubią, nie interesują się, nie planują ich - stadami przesiadują na macierzyńskim forum o ciąży i wychowywaniu dzieci. O porodach i kolkach, o kupkach i ulewaniu. Wytłumaczcie mi to. Co WY tu w ogóle robicie?????? Nie zabraniam, oczywiście, tylko mnie to ciekawi. Skoro macie tyle innych pasji, a dzieci Wam wiszą koło d... to dlaczego tracicie swój czas na przesiadywanie na forum, które całkowicie wokoło dzieci się kręci????????????? To jest nie logiczne - w moim rozumieniu. Ale może mnie ktoś uświadomi? Ja np. w ogóle nie interesuje się pływaniem na desce. Do głowy więc nie przyszłoby mi szukać foum dla surfingowców i wypisywać tam, jak to ja nie lubię surfować. Nie wiem nawet gdzie takiego forum szukać. I dobrze, bo do niczego mi to nie potrzebne. Nie mam deski, nie pływam na niej i nie planuję nigdy w życiu. Więc jeszcze raz pytam, co tyle osób nie chcących dzieci i brzydzących się ciążą robi na forum o ciążach i niemowlakach??? Może mi to ktoś wjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh...
dzieki temu forum jestem bardziej swiadoma tego czym jest dla kobiety ciaza i dziecko to, ze nie chce miec dziecka nie znaczy, ze nie licze sie z mozliwoscia "niespodzianki" poza tym niektore topiki sa naprawde ciekawe wystarczy takie uzasadnienie czy mam sie dalej produkowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde czy wy nie
potraficie powiedziec rodzince fantazji pt.niestety jestem niepłodna. Po co ciągle wysłuchiwac takich textów ??? Idz powiedz starym ze byłas u gina i po zbadaniu powiedział ze nie urodzisz nigdy dziecka i zobaczysz dadzą spokój,albo będą pierdolic między sobą zebys ani ty ani twój facet nie słyszeli jacy to biedni jestescie bo nie mozecie miec dzieci. A jak palną o adopcji to powiedz ze albo chcesz swoje dziecko albo zadne i masz swięty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała gęś
A ja bym chciała , żeby moje dziecko urodziło się od razu jako 2-3-latek. Drażnią mnie niemowlaki , bo tylko wyją , śpią i jedzą. Nie wiadomo , o co im chodzi. I wisza na człowieku non stop. Potem już jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdddd
oj to wam się doleci, za to, że nie chcecie być matkami, tutja na tym forum to się robi dzieci, bez względu na to czy stać czy nie, tu jest przymus bycia matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
tu nie ma zadnego przymusu... a twierdzenie ze kogos nie stac na dziecko jest wkurwiajace.. jasne jak ktos chce palac najpierw zbudowac to niech buduje, do usranej smierci, i potem zdycha w nim w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Idolka.
Mam 30 lat i dzieci na razie absolutnie nie planuję, ale nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć dziecka w ogóle. Chcę doznać cudu macierzyństwa i przekonać się czy rzeczywiście jest tak wspaniale jak to wszyscy opisują. Na pewno zdecyduję się na późne macierzyństwo, tak po 35 roku życia. Teraz nie mam nawet faceta, z mężem się rozwiodłam, a kandydata na drugiego nie ma na razie żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhh - bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Szkoda, ze nikt więcej nie przychylił się do mojej prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydzidzia
Shalla-ja w ogole nie ''przesiaduje'' na forum o ciazy i dzieciach i nie biore udzialu w zadnych dyskusjach, ktore maja tam miejsce, bo szczerze mowiac malo mnie te tematy interesuja, kto kiedy planuje ciaze i kiedy urodzi. To ze zalozylam tutaj to pytanie, jest chyba logiczne, gdzie mialam zalozyc, na ogolnym, na dietach, na pracy??? Interesuje mnie czy sa zagaladaja tu kobiety, ktore nie planuja dzieic w swoim zyciu. Ni mniej ni wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydzidzia
A do osoby udzielajacej rady ''powiedz, ze jestes nieplodna''.. nie mam ochoty wymyslac jakichs bzdur, mam swoje zdanie, to ze innie nie moga tego zrozumiec i non stop mnie naklaniaja do urodzenia dziecka, przeszkadza mi tylko w tym sensie, ze ja np nikogo nie namawiam do nie rodzenia dzieci. jak ktos ma ograniczone poglady i nie akceptuje zdania innych to po prostu z nim nie dyskutuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antykoncepcja płodność / Gine
"Forum zarówno dla osób, które wystrzegają się zajścia w ciążę, jak i dla tych, którzy pragną dziecka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - ale bzdura
wkurwiające to jest to jak gówniarze 18 letnie robią dzieci i twierdzą, że miłością nakarmią dziecko, nikt nie mówi o palacu, ale o normalnym życiu, a nie zyciu przy pomocy mops czy rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×