Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy spacer z noworodkiem

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że było już mnóstwo tematów na ten temat. Ale oprócz tego, kiedy wyszłyście na pierwszy spacer ze swoim dzieckiem, interesuje mnie też to, kiedy pierwszy raz wzięłyście na ręce swoje dziecko na dworze. Chodzi mi o to, że dziecko nie było w wózku, a po prostu u Was na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu bo moj syn darł się w wozku jak oparzony więc musiałam nieść na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O super. Bo mi wszyscy mówią, żebym dziecka z wózka nie wyciągała przez długi czas jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zawieje :D zdradzę ci sekret dziewczyno. Rób to, co podpowiada Ci intuicja,a nie to co mówią Ci inni ludzie. Jeśli będziesz słuchać innych to zrobisz nie tylko dziecku krzywdę ale i sobie. Kiedy się nauczysz obslugi dziecka jak każdy wie lepiej? Mi ciągle o czapce nawijali czy to kwiecień i 20stopni czy lipiec. Koniecznie na uszy. Koniec końców moje zdrowe jak rydz,a ich chore cały rok. Nawet zima rzadko nosi,woli kaptur. Ma niecałe 5 lat. Dziecko w kałuży się bawi? Zaraz zapełnia płuc dostanie. Wieje latem? Ubierz to dziecko,bo je zmarnujesz,będziesz płakać na stare lata jak będzie miało problemy z kosciami itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a co z czapką? Do wózka nie zakładać, a jak będzie na rękach? Ostatnio teściowa mało zawału nie dostała, jak zobaczyła, że mały śpi w łóżeczku, ubrany w kaftanik i śpiochy, a nie przykryty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×