Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mufffinka90

Pościel minky

Polecane posty

Gość mufffinka90

Mam pytanie czy któraś z Was miała pościel dla dziecka z materiału minky? Przymierzam się do zakupu kocyka do wózka i wpadło mi do głowy czy właśnie nie pomyśleć też o pościeli. Jeśli któreś z Was mają to podzielcie się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezzuzzulla
dla mnie pościel z takiego materiału to całkowicie odpada niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kocyki z minky. Z jednej strony bawelna z drugiej minky i ciągle uzywam, do wózka gdy jest zimniej i jako kolderka do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj uwielbia la millou, uzywamy do lozeczka jako kolderke i sprawdza sie super - juz od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwa kocyki la millou z minki i tez używamy jako kołdry. Dziecko lubi pod nimi spac. Do kompletu mamy tez poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufffinka90
Nie no do wózka to spoko, ale jednak jako kołderkę to wolałabym typową pościel tylko, że właśnie z tego materiału. a w łóżeczku to nie pocą się Wam pod tym dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezzuzzulla
No ja właśnie dlatego nie widzę tego jako pościel. Jednak uważam, że do takiego spania w nocy to jednak dziecko powinno mieć coś oddychającego, dobrej jakości bawełna 100%. A taki kocyk to jak najbardziej z minky może być na spacer do wózka, czy tam na drzemkę w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko sie nie poci pod nim. Co więcej ono nie chce spac pod zwykłą pościelą. Poprostu ja wyrzuca z lozeczka i czeka na swoj kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaKamyk
co do pocenia się to może też zależy od dziecka-nie wiem. w sumie u nas Franek bardziej się pocił i widać to było nawet na spacerach w wózku jak zaraz główkę miał całą mokrą. jeśli komuś dziecko tak się poci to wtedy nie polecam takich kocyków na noc do łóżeczka. u nas się sprawdziła porządna bawełniana pościel z bawełny gęsto tkanej http://bebelini.pl/shiny-nights-blue-and-white-120x90-2-elementy-p-61.html jak za starych dobrych czasów :D a nie żadne podróby jakie można dostać w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufffinka90
Spoko, dziękuję Wam za rady. Muszę przemyśleć sprawę. Bo w sumie tak myślę, że chyba jednak tak na noc to taka pościel 100% bawełna to lepsza niż kocyk. A kocyk zakupię do wózka. Ta z bebelini co wkleił ktoś wyżej faktycznie ładna. Chociaż właśnie bardziej mi chodzi o to żeby była dobrej jakości. A ta w sumie i ładna i dobra jakościowo :D A swoją drogą jak wzór macie na swoich kocykach minky? :P Bo ja mam problem z wyborem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wybierasz kocyk? Ja z la millou teraz kupuje większy i chyba zdecyduje sie na aurore sunshine. Bardzo podoba mi sie ten,zolty minky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufffinka90
Kocyk to wybrałam z maylily, Też zastanawiałam się nad la millou, ale jednak padło na tą pierwszą firmę. A co do pościeli to zdecydowałam się na tą bebelini. Wybrałam wzór sweety dotti w kolorze beżowy. Na żywo wygląda ślicznie ! I co do jakości to potwierdzam, wszystko co napisała wyżej markiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiaP
Ale kusicie tą pościelą !!! :D Co prawda potrzebuję kupić dopiero na jesień no ale jak lookałam na necie to bardzo mi się spodobała !! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To minky to w większości poliester więc nic dobrego dla dziecka, dostaliśmy taki kocyk ale mały się zaparzał, fajne naturalne ma Papillon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku jest wiele firm - ale tylko niektóre produkują z oryginalnego minky. Ja ostatnio znalazłam: http://ludilo.pl i kupiłam pościel juniora w szopy: jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek stary ale pewnie temat aktualny. Ja też dla pierwszego dziecka robiłam wyprawkę La millou i po 4 latach użytkowania muszę powiedzieć że sprawdziła się rewelacyjnie. Teraz druga ciąża i kolejna wyprawka, bo starszy swoich kocyków w życiu nie odda. Tylko teraz asortyment z dziesięć razy większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaaa
Moim faworytem również jest bebelini, chyba przez wzgląd na jakość i wykonanie, cenowo bardzo podobnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż - u nas minky się sprawdzilo doskonale. Zwłaszcza w wózku. Wypełnienie antyalergiczne-druga strona bawełniana i koniecznie jak juz dziewczyny kupujecie to sprawdzajcie żeby minky było oryginalne i z certyfikatem Oeko-tex - bo te z allegro to tania podróbka. My mamy pościel od www.ludilo.pl i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://polskie-firanki.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/310 https://kasandra.com.pl/posciel-posciel-dla-dzieci-c-4_30.html POŚCIEL DLA DZIECI Zapewniamy Cię, że do kwestii pościeli Twoje dziecko podchodzi całkiem serio. Kilkulatek czy nastolatek – każdy chce, by jego łóżko było najwspanialszym na świecie miejscem błogiego i słodkiego snu oraz komfortowego wypoczynku. Zrób dziecku niespodziankę i podaruj mu pościel, o jakiej marzy! W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór kolorowej pościeli o przepięknych kolorach oraz wzorach i bajkowych motywach, jakie spodobają się każdemu dziecku! Oferowana przez nas pościel dziecięca, dostępna w różnych rozmiarach, wykonana jest z największą dbałością, z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają ciepło oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Zobacz nasze kolekcje i wybierz pościel dla Twojego dziecka! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, pierwsze słyszę o takim materiale. Zastanawiałam się raczej nad zakupem dziecięcej pościeli na https://www.e-ekomax.pl/posciel , ale dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolitka
Ostatnio kupowaliśmy w sklepie http://ludilo.pl Fajne wzory materiałów i całkiem niezły wybór. Przejrzę też te, które proponujecie może znajdę coś dla swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję u www.fabrykamalychcudow.pl materiały na kocyki, pledy i pluszowe zabawki dla maluchów. Tkaniny mocne, świetnej jakości w atrakcyjnych cenach. Bardzo dużo zamówień składam na minky, który mają dostępny w świetnej cenie i super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka993
Uwielbiam materiał minky, ponieważ wszystko jest takie fajne, mięciutkie i nadruk się na pewno nie zejdzie. Jeśli tylko ktoś chce, to można wejść sobie na stronę http://tkaninki.com/ Jest tam ogromny wybór na prawdę wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×