Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszłam w weekend na zakupy i wróciłam prawie z niczym. Masakra, nic mi się nie

Polecane posty

Gość gość

podoba. Cieszyłam się, że spokojnie pochodzę po sklepach i pomierzę, mąż w domu z dzieckiem, i co sklep to brzydszy asortyment, nie mówiąc już o jakości tych ubrań. Nic mi się nie podobało, wzięłam jedynie gładkie t-shirty, bo potrzebowałam, dresy do domu i parę ciuszków dla dziecka. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten ból... O ile kroje to kwestia gustu, może to się komuś podoba, to materiały z których szyte są rzeczy w sieciówkach to tragedia. Sztuczne, spierające po kilku praniach, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często tak mam. Większość mi się nie podoba, ma nijaką jakość, jak coś ujdzie to ma cenę nieadekwantną do rodzaju/jakości. Też byłam w sb sama na zakupach i kupiłam na siłę jedną koszulę oraz 3 rzeczy dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Kiedyś tu pisałam o tym to mnie zwyzywaly od paniuś a ja chciałam tylko, żeby bluzka była nie z przewagą poliestru, bez cekinów, napisów i twarzy kobiet, i żeby po 3 praniach nie nadawała się do kosza. No i żeby nie kosztowała 90 zł bo szmatka nie jest warta takiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam kasę na ciuchy - nic mi się nie podoba nic nie ma ciekawego. Jak nie mam kasy - wszystko fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, nie ogarniam tych kobiet których szafy pękają w szwach, które chwalą się kolekcja butów i torebek, mnie szkoda by było pieniędzy i powierzchni na przechowywanie tony badziewia, którego używają kilka razy lub raz w życiu. Bo większość modnych szmatek zaraz wyjdzie z mody albo po 2 praniach nie nadaje się do założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo się z wami zgadzam ! Np. chciałabym proste (o prostym fasonie, nie zwężane ku dołowi) spodnie na lato, albo dżinsy. Rozkloszowana sukienkę do kolan uszytą jak na człowieka, a nie na coś bezkształtnego. I nie ma. No nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam figurę gruszki, w zwężanych spodniach wyglądam jak marchewka ewentualnie jak p. Angela Merkel. Nie ma w sklepach spodni na moją sylwetkę i już :D Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalal, ze tylko ja mam ten problem :( Kiedy chciałam niedawno kupic plaszcz na wiosne pani w sklpeie obrazila się na mnie kiedy pwoiedzialam jej , ze 350zl za plaszcz z poliestru to za dużo bo metr tego materialu kosztuje 3zl! Ja kupuje w Zalando, naprawdę super sklep. Mogę bez wychodzenia z domu sprawdzić skład a to dla mnie najwazneijsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukalam botek na wiosnę w galerii, ccc,deichmanny itp,nie ma nic, same brzydkie albo z zamszu a takich nie chce, albo jakieś za 250 zł a to nie moja cena, zresztą i tak nic ciekawego. Przez Neta sobie zamowilam za 40 zł takie jakie mi się podobają i o dziwo pasują idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja kupuję w ciucholandach. Przynajmniej jakoś ciuchów jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciuchalanda można pluskwy przynieść do domu... Mnie to spotkało i dlatego ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś przyniosłam pluskwy z pociągu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam figurę gruszki, w zwężanych spodniach wyglądam jak marchewka ewentualnie jak p. Angela Merkel. Nie ma w sklepach spodni na moją sylwetkę i już smiech.gif Dramat. x x x dzięki za ten wpis, ta marchewka rozbawiła mnie mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej wy jakosci oczekujecie od ubran z hm zary itp jak to jest z chin bangladeszu czy egiptu. Wiadomo czasem trafi sie cos fajnego ale wiekszosc to szmaty od chinczyka z podwojna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.18 może polecisz gdzie kupować dobrej jakości ubrania? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:55 No i slusznie cie zwyzywaly. Ty myslisz ze dobrej jakosci ubrania beda tanie? Kazdy by tak chcial. Przeciez badziew w jaki jest w popularnych sklepach leci na ilosc, kto ci sie bedzie staral nad bluzka za 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej sobie szyć chyba... Mnie tez wkurzaja te cekiny (prędzej czy później i tak odpadła), napisy, twarze na koszulkach, brak talii tylko taki worek sukienka. Wkurzaja mnie tez rękawy 3/4, no bo ni to krotki rekawek na lato, ni to długi rękaw na zimę, nie wiadomo do czego to nosić, albo brak rękawa w ogóle, sukienka na szelkach,tez bezsensu, albo jakieś klamry, albo wielki dekolt i będzie stanik widać jak zalozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie czemu często widać celebrytow w brzydkich ciuchach które kosztowały krocie a i tak brzydkie, np suknia slubna Rozenek jaka brzydka i jak się okropnie układa na cyckach, brak talii a pewnie majątek kosztowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 mieszkam we Włoszech i kupuje w tutejszych butikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.38 a kto szyje te ubrania i z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wpadłam na piękne szyte ręcznie, mega dokładnie i z naturalnych materiałów. Moja córcia jest bardzo zadowolona, bardzo wygodne. ja ostatnio stwierdzićłam, że lepiej dać pare złoty więcej bo po ostatnim zakupei an targu mała dostała jakieś wysypki na twarzy wracając... polecam:www.bazik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×