Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiklania po cc czy któraś z was ma

Polecane posty

Gość gość

Ja mam źle mnie zszyli i nie mogę starać się o 2 dziecko. Jeśli zajde w ciążę nie donosze jej. Byłam u kilkunastu lekarzy każdy mówi to samo. Z dzieckiem nic się nie dzieje ma 4 lata wygląda ze jest wszystko ok. A wy? Macie jakieś powiklania? Lub wasze dzieci? Krew mnie zalewa jak kobiety chcą cc bez wskazan medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zainfekowali mi ranę i jak zdjęli szwy to się rozeszła. Goiła się 3 miesiące. Istnieje ryzyko, że przy ciąży pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam :) Miałam cc na zyczenie w prywantej klinice wiec tam zrobili porzadnie... prawie nic nie bolało. Nasteonym razem bedzie tez cc :) Polecam kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czeka cc. Widzę że nie ma wiele kobiet co miały jakieś powiklania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie ma , skrajne przypadki jak zainfekowanie rany moze sie zdazyc i po wycieciu wyrostka robaczkowego , to znaczy ze szpital do d**y ja jestem po cc na zyczenie , jestem pod wrazeniem , w ogole nie mam blizny ( minelo juz 12 lat ) podobno szyto mnie szwem kosmetycznym , mam tylko slad grubosci nitki ktora i tak czesciowo znika pod wlosami lonowymi , przyjaciolce musialam palcem pokazac , ze tu bylam szyta , bo kiedys chciala zobaczyc jak ta straszna blizna po cc wyglada cewnik miala zalozony w 3 sekundy , bezbolesnie , bardzo sprawnie ogolnie urodzilam w srode a w piatek bylam juz w domu na chodzie no i co najwazniejsze mam zdrowe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka miała zespół punkcyjny, a koleżanka rozejscie blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj same zachwalajace CC; Wg tych pustot tylko i zawsze Po SN sa powkłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka właśnie jest w szpitalu. W blizne po cc (8lat temu wykonanym)...wrosło w blizne, z tego powstał jakiś guz i ma to właśnie wycinane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie zawsze ale zazwyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no widzisz , tyle kobiet zachwala cc a tobie pustaku dalej nie daje to nic do myslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak - zrosty w jamie brzusznej, czyli włókniste bliznowacenie tkanek, co spowodowało niedrożność jajowodów, a może powodować też inne dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszkodzenie narządów wewnętrznych u mojej mamy. Tyle, że to było 16lat temu jak rodziła mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:39 ale z ciebie pustak, bo w ogole nie zrozumialas sensu mojej wypowiedzi:) a jest bardzo prosty. Ty lepiej w ogole sie nie rozmnażaj, bo masz bardzo słabe geny, moze jak przeczytasz moja wypowiedz z 10 razy i ruszysz orzeszkiem, to cos wyłuskasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiklania sie zdarzaja i po sn i po cc, to niestety loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×