Odpowiedz na ten temat

Roczne dziecko cały dzień śpi

• gość 2017.12.13 [15:32]
    Synek wczoraj dostał "grypy zolądkowej", kilku krotnie wymiotowal. Wczoraj był marudny i płaczliwy, ale " na chodzie", a dziś spał do 10, obudził się poleżał - dosłownie tylko leżał i teraz cały czas śpi! A mamy 15.30! ja wiem ze jak osłabiony to musi odczpocząć ale aż tyle?, szczerze martwię się ze przez to przegapić coś groźnego... Dziś była o 11 u nas lekarz i powiedziała ze będzie taki zmęczony ale mnie to niepokoi...a u was jak dzieciaczki przechodziły jelitowke?
  • gość 2017.12.13 [16:36]
    A syn pije ?to bardzo ważne żeby był odpowiednio nawodniony.
  • gość 2017.12.13 [18:23]
    Już tak, wcześniej nawet po wodzie chlustał. Na szczęście się to unormowało. O 17 obudził się na pół godziny i znowu śpi..
  • gość 2017.12.13 [18:54]
    Jak miałam grypę żołądkową to przespałam prawie całą dobę. Mąż to samo. To taka choroba, która strasznie osłabia, ale na szczęście szybko przechodzi. Pilnuj żeby pił i daj mu spać tyle ile potrzebuje.
  • gość 2017.12.13 [20:50]
    Najważniejsze, żeby pił. Nawet karmić lekarze nie każą, jeśli się wzbrania, ale koniecznie poić. I może tak spać. Ja przy grypie żołądkowej, którą też właśnie mam, jak już miną wymioty i gorączka zacznie opadać, mogę spać przez kilkanaście godzin.
  • gość 2017.12.13 [21:02]
    Pilnuj czy sika. Jak przez kilka godzin nie będzie siku, to jedź do lekarza. Taki maluch może się szybko odwodnić. A jeśli pije i sika, to spoko. Niech śpi ile chce.
  • gość 2017.12.13 [21:20]
    Obudził się i ewidentnie lepiej się czuje usmiech.gif dzięki za uspokojenie usmiech.gif za to ja i starszy syn teraz umieramy, zachciało mi się na Place zabaw z nim chodzić...aż się boje żłobka/ przedszkola..brr

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...