Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Roczne dziecko cały dzień śpi

Polecane posty

Gość gość

Synek wczoraj dostał "grypy zolądkowej", kilku krotnie wymiotowal. Wczoraj był marudny i płaczliwy, ale " na chodzie", a dziś spał do 10, obudził się poleżał - dosłownie tylko leżał i teraz cały czas śpi! A mamy 15.30! ja wiem ze jak osłabiony to musi odczpocząć ale aż tyle?, szczerze martwię się ze przez to przegapić coś groźnego... Dziś była o 11 u nas lekarz i powiedziała ze będzie taki zmęczony ale mnie to niepokoi...a u was jak dzieciaczki przechodziły jelitowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A syn pije ?to bardzo ważne żeby był odpowiednio nawodniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tak, wcześniej nawet po wodzie chlustał. Na szczęście się to unormowało. O 17 obudził się na pół godziny i znowu śpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam grypę żołądkową to przespałam prawie całą dobę. Mąż to samo. To taka choroba, która strasznie osłabia, ale na szczęście szybko przechodzi. Pilnuj żeby pił i daj mu spać tyle ile potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, żeby pił. Nawet karmić lekarze nie każą, jeśli się wzbrania, ale koniecznie poić. I może tak spać. Ja przy grypie żołądkowej, którą też właśnie mam, jak już miną wymioty i gorączka zacznie opadać, mogę spać przez kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuj czy sika. Jak przez kilka godzin nie będzie siku, to jedź do lekarza. Taki maluch może się szybko odwodnić. A jeśli pije i sika, to spoko. Niech śpi ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudził się i ewidentnie lepiej się czuje :) dzięki za uspokojenie :) za to ja i starszy syn teraz umieramy, zachciało mi się na Place zabaw z nim chodzić...aż się boje żłobka/ przedszkola..brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×