Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta

Polecane posty

Gość gość

Jakie potrawy robicie na świeta? Niemam pomysłu... Barsz i uszka obowiązkowo pierogi śledzie krokiety z soczewica i...właśnie i co jeszcze?? Podzielcie się proszę co robicie wy na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Wyjeżdżam w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie dołączę. W tym roku robimy pierwszy raz od dawna święta u siebie i spędzimy je tylko we 3 :) takze będę gotować dla nas i z głową żeby było roznorodnie ale żeby nie jeść potem przez tydzień... Na pewno smażona ryba i śledzie w śmietanie. Pierogi z kapustą i grzybami i z owocami dla syna. A co więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapusat z grzybami (duuużo grzybów), łazanki z makiem, kompot z suszonych owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chyba w tym roku zamiast barszczu grzybowego(najlepszy na świecie robił mój tata...) zrobię barszcz czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie właśnie wyśmiano za pomysł zrobienia barszczu czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zazwyczaj jest barszcz i czerwony, i grzybowy. Makaron z makiem i bakaliami. Pierogi z kapustą i grzybami (w jednym ukryty jest orzech włoski). Ryba smażona, niekoniecznie karp. Kilka rodzajów ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj A mnie właśnie wyśmiano za pomysł zrobienia barszczu czerwonego." Naprawdę? Ja na barszcz z uszkami czekam cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez zawsze jest barszcz czerwony. Do tego pierogi z grzybami, ryba smazona , ryba w ananasie, jakaś sałatka np śledziowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja caly rok czekam na zupe rybna. robiona z glowy karpia z kluseczkami lanymi. poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barszcz czerwony z uszkami Ryby smażone Sos grecki Sałatka śledziowa Pierogi z kapustą i grzybami Gołąbki z kaszą i grzybami w sosie grzybowym Krokiety z pieczarkami i serem Kapusta z grochem Makielki Ryba w pomidorach na zimno No i na deser oczywiście ciasta- orzechowiec, piernik na pewno a reszta jeszcze nie wiadomo Tylko u nas w tym roku na wigilii będzie 17 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu mozna pisac. Doradzcie mlodej gospodyni jak przygotowac swieta i nie zwariowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż slinka leci jak się to czyta :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tradycyjnie: barszcz czerwony z uszkami pierogi z kapustą i grzybami kapusta z grochem ryba smażona karp w galarecie sałatka jarzynowa ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groch z kapustą mniam jak ja to kocham, barszcz czerwony z pierożkami, pierogi z kapustą i grzybami, różnego rodzaju ryby smażone, sałatka jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×