Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

uk- ktos czeka na rozwiazanie?

Polecane posty

Gość bimut
ja mieszkm w ANGLI ale dopiero zaczynamy sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
a jakie miałas objawy na pocztku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
a dzie dokładnie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie najlepiej nie doszukiwac sie objawow bo zawsze mozna je sobie wmowic- ja tak mialam (o drugie staralismy sie 4mce-chyba z 10 testow robilam i nic mimo domniemanych objawow), az wreszcie odpuscilam doszukiwanie sie objawow i w dzien spodziewanej miesiaczki zrobilam test- byl pozytywny! A wy dlugo sie staracie czy to dopiero poczatek? Mieszkam w Peterborough jak ci cos to mowi a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
ja mieszkam w coventry no troche sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze najgorsze to czekanie na dwie kreski ale napewno sie uda! Moze za bardzo sie stresujecie radze troche odpuscic choc wiem ze latwo sie mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
No to czekamy :) Na te rozwiazania oby wszystkie szczesliwie sie zakonczyly.Ja mam pietra jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
fajna mama,ale Ci zazdroszcze Ty to juz jedna noga na porodowce jestes,spakowalas sie juz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaaaaaaaauka
mama trojaczkow a ty naturalnie zaszlas w ciaze mnoga? jakiej plci dzieci? obawiasz sie, ze sobie nie poradzisz z nimi? masz kgoos do pomocy? pytam bo ja bede miala blizniaki i boje sie 2 a ty masz 3...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
Zaszlam normalnie,naturalnie,bez zadnych wspomagaczy,wczesniej tez nie stosowalam antykoncepcji hormonalnej.Zaskoczenie ogromne dla calej rodziny,bo nigdzie blizniaki nie wystepuja :) A czy sie boje? No pewnie ze tak,ale nie ja pierwsza i nie ostatnia wiec mysle,ze jakos to bedzie.Na poczatku po porodzie bede miala pomoc w mezu i polozna bedzie do nas przychodzila.Ponoc do pierwszego miesiaca maluchow bedzie na kazde moje skinienie(zobaczymy) POtem przylatuje moja mama posiedzi kolo miesiaca,a potem zmiana i przylatuje tesciowa na jakies 2-3 tyg.No a potem zostaje sama :( Maz jest kierowca zawodowym wiec duzo go w domu nie ma no i to mnie przeraza najbardziej Dwojka dzieci to chlopcy jednojajowi a trzecie rawdopodobnie dziewczynka :) A Ty znasz plec maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
Szykuje wyprawke i to jest masakra,bo pojecia nie mam ile czego kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaaaaaaaauka
ja bede miala dziewczynke i chlopczyka :) Gratuluje ci .. to twoje pierwsze dzieci? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaaaaaaaauka
bedzie dobrze zobaczysz. Ja sie tez obawiam ale damy rade. :) Masz ogromny brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
O to fajnie,ze Ci sie parka trafila :) Tak to moje pierwsze dzieci,ciekawe czy ostatnie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
Oj mam spory,u mnie to 22 tc.Jak w tym tepie bedzie mi on rosl,to ja nie wiem jak na koncowce bede wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trojaczkow gratuluje choc chyba nie zazdroszcze:-) A w ktorym tygodniu jestes? U mnie wszystko raczej gotowe choc pierwsza corke urodziam rowno w 41tygodniu wiec obawiam sie ze teraz tez tak bedzie bo narazie brak objawow porodu:-( Anulka Tobie tez gratuluje blizniakow i powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz polmetek za toba! Kurcze ja sie zastanawiam nad trojka dzieci a ty za jednym razem masz troje! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaaaaaaaauka
u mnie 27 tc :) brzuszek jest duzy ale da sie wytrzymac.. jeszcze :) Myslalas nad imionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworaczkow 26
to ja was zaskocze... bede miala 4raczki :) naturalnie - nie wiem jak? 2 chlopcow i 2 dziewczyni - akurat fajnie sie trafilo. Maja juz roczek i jakos idzie - chyba latwiej niz z 4 dzieci w roznym wieku. mam do pomocy meza, tesciow, siostre meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
Tak,nawet topik tu zalozylam o tych imionach,bo nie moge sie zdecydowac,maz mi w tym nie pomaga dal mi wolna reke,a ja mam metlik w glowie.Puki co dla dwoch chlopcow mam raczej wybrane Adam i David,nie wiem czy to 3 to bedzie dziewczynka na 100% Jak dziewczynka to rozwazam Kamile i Monike,a jak okaze sie ze to chlopczyk to nie wiem moze Piotr.Ale te typy jeszcze sie moga pozmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworaczkow 26
mam mialo byc oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
czworaczki tez fajnie hehhe :P Powiedz ktory etap maluchow byl najgorszy? Taki kiedy myslalas ze juz nie wyrobisz? Mialas tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
witam dziewczynki ja jutro zaczynam 33 tydzien:P termin cc 28 czerwiec mam nadzieje,dotrwac do 39 tygodnia:) juz mam powoli dosyc na plusie 12 kg ciezko mi oddychac i zgaga zaczyna dokuczac ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
cos forum nam przymiera dziewczynki zyjecie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
fajna mama mam pytanie jakies dwa tygodnie temu dostalam szczepionke to podobno jakas nowosc moja polozna mi tlumaczyla ze jest duza umieralnosc dzieci do 8 tygodnia zycia....w pierwszej ciazy ponad dwa lata temu tego nie mialam czy Ty tez dostals szczepionke????czy to tylko u mnie w hrabstwie wszczeli taka akcje na szczepionki nie pamietam nazwy szczepionki wiem,ze na sile nie daja tylko jak chcesz ja wolalam przyjac nic nie stracilam a moze zyskalam jakas ochrone dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
ja juz miesiac po porodzie :) ciezarowka 31 tez dostalam to szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
Nie szczep sie tym gownem? To jeszcze nie jest do konca sprawdzona szczepionka,nie mam pojecia dlaczego oni kobietom w ciazy to proponuja,nie wiadomo do konca czy jest skuteczna te kobiety ktorym ona teraz jest podawana sa niczym kroliki doswiadczalne.Chcesz narazac siebie i swoje dziecko? Jeszcze kiedys dawno temu gdy bylam gowniara slyszalam w TV wypowiedz pewnego profesora,ze kobiety ciezarne nigdy nie powinny byc poddawane zadnym szczepieniom,bo jest to niebespieczne dla plodu.Nie wiem czy wiecie ale szczepionki to niezly biznes dla koncernow farmaceutycznych i w nosie maja oni tak naprawde dobro pacjentow,licza sie tylko zyski.Nie mowie ze w ogole szczepionki sa zle,ale na pewno nie sa dobre dla kobiet w ciazy.Swoje dzieci bede szczepic,ale z glowa,sama tez temu szczepieniu sie nie poddalam i powiem Wam ze moja polozna nawet mnie do tego nie namawiala. Oczywiscie kazdy niech robi jak uwaza,ale radze to dokladnie przemyslec i porzadnie zastanowic. A ta szczepionka jest bodajrze p.krztuscowi i grypie dwa w jednym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×