Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Używana spacerówka czy też nowa, polska? Doradźcie coś, proszę.

Polecane posty

Gość gość

Mam dylemat, bo nie wiem czy kupić używaną spacerówkę marki Teutonia czy też nową Baby Designe Sprint albo Clever. Czy w ogóle opłaca się kupować używane spacerówki? Może któraś z mam coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla drugiego dziecka kupie nowa wlasnie baby design, ewentualnie espiro, jeszcze ich jakos super nie analizowalam. Dla pierwszego kupilam uzywana parasolke inglesine trip i zalowalam, wozek moze i ok nowy, moj juz byl lekko rozklekotany, kosz dziurawy, przyszedl brudny, z piachem na siedzisku, nawet kasztana w nim znalazlam:/ bo ludziom sie nawet wyprac nie chce do sprzedazy, ja bym soe wstydzila ale ok. W budzie w srodku permanentne plamy... Zalowalam ze nie dolozylam 2 stowek, to mial byc wozek tylko na zakupy do auta, potem tez z niego korzystalam na spacerach i byl ok, nie powiem, taka lepszej jakosc***arasolka. Ale teraz wole nowy bo nie bede znowu prac po kims i sie zastanawiac co im do cholery wybuchlo w tym wozku, nie bede sie wkurzac ze cos oderwane, porysowane, bo i tak kilka stow musze zaplacic, to wole kupic rownie dobry, tanszej firmy a na gwarancji i nie po obcych ludziach. A nie chce parasolki na tych klekoczacych koleczkach tylko cos lekkiego, nieduzego, ale nadajacego sie rowniez na zime bo planuje mala tam przesiasc po gondoli, a wszystkie wozki ktore mam sprzedac lub oddac i spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam kupiłaqm nową spacerówke-parasolke poniewaz jest lekka mozna ja złozyc a ja nie mam wozkowni ani windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam używaną Maclarena i jestem bardzo zadowolona,pojechałam obejrzeć,stan był super jedynie śpiworek na zimę ruszyłam sama bo poprzedni był trochę maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz trochę nudno z ciągłymi reklamami Tutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej kupić nowy bo nie ma ryzyka że zaraz coś w nim wysiądzie, nie trzeba przecież zaraz kupować wózka za 5-10 tysięcy, ja mam x-landera i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, jest do niego dużo dodatków i jest bardzo funkcjonalny, ma wiele kieszonek i przydatnych schowków no i wygodny duży kosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym brała nowy wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×