Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herbaciarka

w ciązy co mozna pić?

Polecane posty

Gość herbaciarka

czy zielona herbate mozna pić w ciązy? Jakie płyny herbaty sa szkodliwe, które niewiem rozkurczaja czy skurczają, które mają wpływ na płód? czy z malin, poziomek, jakie herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka
i czy mozna pić zioła, herbaty ziołowe np melisa, pokrzywa, dziurawiec, czy sa jakieś których napewno nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonych i czwerwonych
nie moga, z pewnoscia nie europejki (bo to ze pily je przez tysiace lat ludzie w tym kobiety w Chinach np. to nie wazne) poniewaz płód jest przyczepiony do miesni brzucha i jak herbatki je rozkurczaja to sie poroni :O płód to w ogóle cos takiego jak tłuszcz, na co te herbatki dzialaja i rozpusci sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka
dobrze ze mi to wytłumaczyłas tak po prostu. A moze na coś jeszcze nalezyuwazać? Tyle jest róznych opinii, maliny chyba tez rozkurczają prawda? a hibiskus? moze najlepiej wogóle pic tylkokubusie i wode mineralną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok pomaranczowy i pozeczkowy jestt bardzo wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka
ale nie kUbuś ? taki sok z naturalnych owoców? a pomidorowy tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta76
Melisę wolno. Nie wolno pić herbatek rozgrzewających - np. z liści malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka
a jakie sa te rozgrzewające? to te zielone herbatki i czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jest to tak, ze cytrusy mogą spowodować alergię u dziecka, dlatego sok pomarańczowy jest niewskazany? Pytam tylko, bo już sama nie wiem. Bardzo lubię sok pomarańczowy, opijałam się nim przed ciążą, a teraz odstawiłam na rzecz jabłkowego z miętą. Ale może robię błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta76
Z czerwoną bym uważała, nie ze względu na rozgrzewanie, bo to nie o to chodzi. Ale zielona to tak jak czarna - tyle że zdrowsza, bo nie fermentowana. Generalnie jednak najlepiej unikać nadmiaru teiny/kofeiny. Jednak jeśli piłaś dużo herbaty i kawy przed ciążą, to teraz też nieduze ilości (np. jedną kawę) możesz wypić. Zresztą najlepiej pogadać o tym przy okazji wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy lekarz mowi co innego
jeden mowi ze wolno pic wszystko drugi ze nie wolno i badz tu madry i pisz wiersze tak samo z czasopismami, w kazdym mozna co innego przeczytac MY MAMY WIEMY NAJLEPIEJ CO JEST DOBRE DLA NAS I DLA NASZEGO DZIECKA, SLUCHAJMY GLOSU SWEGO SERCA I ROZUMU, WSZELKIE INNE RADY: KOLEZANEK, BABĆ, MAM, A JUZ NAPEWNO TESCIOWYCH WYPUSZCAJMY Z USZU CZYM PREDZEJ!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
hehe podoba mi się fragment "a już na pewno teściowych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
to dziecko w brzuchu moze dostac alergii??? pierwsze slysze:O ale lekarzem nie jestem:) pic duzo wody i sokow, unikac innego dziadostwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama
piwko dobrze działa na nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×