Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryytykantkaa

w jakim banku warto miec wspolne konto?

Polecane posty

Gość kryytykantkaa

Chodzi mi o konto takie małzenskie - ze bedziemy mieli dwie karty. niestety w banku, w ktorym mamy osobiste konta, nie mozemy zalozyc drugiego. Chodzim i o bank, w ktorym sa w miare małe oplaty za prowadzenie konta, za wydanie karty itd. Tylko Mbank odpada- bo wlasnie w tym banku mamy swoje osobiste konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Polecam Deutsche Bank PBC S.A. My mężem mamy tam wspólne konto i jesteśmy zadowoleni bo dodatkowo można otworzyć konto oszczędnościowe 24h na które codziennie wpływają odsetki a nic się za nie nie płaci, dobre dla osób z oszczędnościami i lepsze niz lokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryytykantkaa
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy takie konto
w dnb nord.tez dodatkowo jest konto oszczednosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryytykantkaa
moze jeszcze sprecyzuje bardziej - chodzi mi o takie konto, zeby mozna tam było wpłacac miesiecznie np 400 zł (zeby nie bylo wymogow, ze wplywy maja byc po 2500 np) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Jeszcze sie nie spotkałam z takim kontem gdzie wymagaliby konkretnej wpłaty, bynajmniej w DB nie ma takiego wymogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mamma
Ja też mam konto wspólne w Deutsche Bank, mamy osobne karty. 3 lata temu to był jedyny bank, w którym można było założyć konto wspólne przez kuriera. Nie wiem, jak jest teraz. Ale fakt faktem - żadnych opłat, wypłaty we wszystkich bankomatach, prosty system dbeasynet, możliwość doładowania telefonów w bankowości elektronicznej. Ja jestem bardzo zadowolona. Przez ten czas od założenia konta ani razu nie byłam w placówce, nie było takiej konieczności. Mam też równoległe konta w Polbanku i Aliorze. Z DB jestem najbardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! e-finanse.5v.pl Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria888888888
Oprócz wspólnego konta warto założyć konto oszczędnościowe, które oczywiście zarabia dla nas , a co jest chyba najważniejsze dla każdego jest za darmo, bez żadnych haczyków. Polecam wejść w ofertę banku BGŻOptima . Mają tam ciekawe oferty dla każdego . https://www.bgzoptima.pl/konta-oszczednosciowe/konto . Poczytajcie sami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto oszczędnościowe zarabia dla nas- popłakałam się ze śmiechu. Powodzenia przy obecnych stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BGŻ BNP PARIBAS Polecam otworzyć konto w tym banku. Wszystko jest za 0 zł !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :) - 0 zł za prowadzenie konta - 0 zł za kartę debetową do konta - 0 zł za wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty za granicą Załóż konto z mojego poleconego linku i otrzymaj bon do H&M Lub IKEA !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×