Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waga niemowlaka od 2.5 tygodnia stoi w miejscu.

Polecane posty

Gość gość

Waze 1 czasem 2 razy w tygodniu. Od 2.5 tygodnia waga po prostu stoi w miejscu. Ma 7 miesiecy. Wazy 8 kg. Urodzil sie 3100. Od 4 tygodni dostaje zupke raz dziennie. Jest na piersi. Ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobnie, dostalam zalecenie wprowadzic jedna porcje dziennie mm I pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale 2.5 tyg to nie 2.5 miesiąca. A czy dziecko ostatnio było przeziebione ? Rosną mu zęby? Zdobył nowe umiejętności np raczkowanie i więcej się rusza ? A może dziecko po prostu urosło ostatnio ? Zauważyłaś czy mniej je ? Uważam że tak duży niemowlak to nie kurczak i ma prawo mieć zastój w przybieraniu na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Przy zabkowaniu moj tez mniej jadl i mniej mleka pil i tez dlugo stal z waga w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam. Bardzo chciałam karmić piersią i karmiłam od początku. Jestem przeciwna mam jeżeli matka ma mleko, chce karmić itp. Zalecano mi dokarmianie mm. Nie zgodziłam się. Byłam na konsultacjach laktacyjnych. W 4 mscu życia córka spowolniła przyrost wagi. Dzieci przybierają skokowo-nie ważymy cześciej niż raz na dwa tygodnie. Druga sprawa-nie przybiera-moze to być alergia-krowie mleko na przykład lub inne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci po 6 mcu nie przybieraja juz tak szubko na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×