Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wazektomia.

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ciąży bliźniaczej. Wiecej dzieci nie planujemy, mój mąż chce zrobić sobie wazektomie, żeby cieszyć się seksem w 100%. On jest zdecydowany Jego argumentem jest ,,Nie będziesz sobie spirali wkładać, brać hormonów też nie będziesz, bo to szkodliwe". A ja nie wiem. Boję się, że coś się stanie. Wiem, że prawdopodobieństwo jest małe, ale zawsze jest. Ma któraś z Was męża po zabiegu ? Jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wspaniałego męża, Twoja antykoncepcja byłaby bardziej szkodliwa, dla Ciebie, niż wazektomia dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałego? Raczej normalnego, wkurzajacego :p. Przed ślubem kochaliśmy się tylko z prezerwatywą. Po jakimś czasie kiedy byliśmy pewni siebie wzajemnie prezerwatywa była tylko w dni około płodnne i płodnne. Lubimy spontaniczny, ostry seks boję się, że po zabiegu zmieni się. Z drugiej strony mój mąż zawsze ma przy sobie gumke ja też, a jak zdarzyło nam się zapomnieć musieliśmy obejść się smakiem. Takiej jedno duże opakowanie starcza na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów zrzuca odpowiedzialność na kobietę i nie obchodzi ich zdrowie partnerki, a prezerwatywy nie założą, bo mają zbyt mało doznań i nie jest spontanicznie. Twój mąż to cudo jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi Ci o jego werwę w łóżku, to zależy ona od poziomu testosteronu, więc się nie martw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna, który stawia kobietę i jej zdrowie ponad swoje klejnoty, to prawdziwy skarb, szczęściara z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to sprawa testosteronu,którego mu nie brakuje,ale jednak mam stracha przed jego zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś rozmawiałam na kafe z facetem po i mówił, że wszystko w porządku i że prawie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam 3 dzieci więcej nie bedzie na pewno najpiękniejszym prezentem jaki mógłby Dax mi mąż obecnie jest wazektomia ale on niecgce o tym słyszeć... Zacofany człowiek. Zupełnie go nierpzumiem zabieg odwracalny a mógłby super wpłynąć na nasze życie. Ps zapisy w Polsce są na pół roku sprawdzałam nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mial, mieszkam w Stanach I tu bardzo duzo facetow to robi. Nikt kogo znamy nie mial komlikacji. Zabieg szybki, zaraz do domu, pare dni boli ale na 3 dzien juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż o wazkektomi mówił już dawno temu. Chciał zabiegu jak pojawi się dwoje dzieci. A że trafiły się bliźniaki to już może poddać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny po jakim czasie od wazektomii mozna bezpiecznie uprawiac seks? Jestem obecnie w drugiej ciazy i tez zastanawiamy sie nad tym rozwiazaniem - dzieci miec nie chcemy wiecej a ja nigdy nie bralam antykoncepcji i brac nie zamierzam. Jak wogole wygląda rekonwalescencja po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybhy mój był taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wspaniałego męża ? Facet chce się wykastrować żeby dzieci robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie ma żadnej rekonwalescensji, zabieg pół godziny i funkcjonuje się normalnie (no nie ma co się forsować na siłowni, ale nie trzeba leżeć) Do następnego badania po jakichś 2-3 tygodniach trzeba się dodatkowo zabezpieczać (sprawdza się nasienie). Poczytaj na stronie wazektomia.com - wszystko opisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×