Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolne niedziele od handlu

Polecane posty

Gość gość

Od marca będą wolne niedziele od handlu . Jest wam smutno z tego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisi mi to i powiewa, nigdy nie robiłam żadnych zakupów w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ciekawe co polacy będą robić jak nie będą moglibjak oszolomieni latać po sklepach i wydawać kasę, której podobno nie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest masa rozwiniętych krajów gdzie handel niedzielny jest mocno ograniczony i ludzie tam nie pomarli :P od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że to od stycznia. Ja nie wiem jak takie coś przeżyje. Dla mnie to cios poniżej pasa. Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robie zakupów w niedziele wiec mi to wisi a ci którzy pracują w handlu choć teraz twierdzą że lubią pracować w niedziele to z czasem przyznają ze fajnie jest raz w tyg mieć luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysl. Narazie to 2 nd w mcu, wiec poloczki beda latac x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy mniej zarobią, ograniczą zatrudnienie i tyle będzie z "dobrej zmiany". O studentach nie wspomnę, bo nie będą mieli gdzie dorobić. Zdarzają mi się zakupy w niedzielę, jak mam trochę czasu wolnego to czasem wstępuję do CH czy outletu przy okazji wizyty u rodziców, wtedy kupuję na spontanie, więc na środek tygodnia tego nie przeniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to będzie w ogóle? Będą z góry ustalone niedzielę wolne czy np. pierwsza i trzecia niedziela połowa sklepów otwartych a druga i czwarta niedziela reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Mój szwagier pracuje w Castoramie. Bardzo często opowiada, jak żal mu dzieci, głównie w wakacje. Zamiast jechać z rodzicami nad wodę, do lasu lub w inne interesujące miejsce to rodzice do auta i do marketu. Bo przecież pochodzą, do Mc' donald skoczą, zamiast zjeść coś porządnego w domu. Opowiada jak malutkie dzieci płaczą, a kochający rodzice chodzą i zwiedzają. I nie ma na myśli rodzin faktycznie robiących szybkie zakupy, bo takich rozpoznaje od razu. To zwykłe łaziki, którzy nie mają pomysłu na wspólne spędzenie czasu, więc kiszą się w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×