Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykazała, że szczepienia powodują autyzm. Znaleziono ją martwą.

Polecane posty

Gość gość
Naprawde wierzycie w to, ze wszyscy lekarze, naukowcy , pracownicy najlepszych swiatowych placowek naukowych i uniwersytetow to mafia i mordercy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiace badan udowodnily brak zwiazku szczepien z autyzmem, obalono te teze dawno, a wy wciaz łykacie sensacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak konkretnie wykazala?na ilu pzrykladach ? gdzie sa strony z badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykazała że brak szczepienia powoduje powrót zapomnianych chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody, autorko, na to, że szczepionki powodują autyzm poproszę. Bo póki co wszystkie badania, nawet te przeprowadzone przez antyszczepionkowcow (chcieli ukryć wyniki ale im się nie udało) wskazują na brak związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania wykazują to co maja wykazać. To sa potężne giganty farmaceutyczne, gdyby wykazaly co innego to ludzie nie szczepiliby sie i spadlyby zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby szczepionki powodowały autyzm, wszystkie zaszczepione dzieci bylyby autystyczne !! :D Wszystkie ! Ja tez , bo szczepiłam sie na grype i zółtaczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firmy farmaceutyczne to są bogate firmy i one dbają o to aby mieć jak największy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam szczepionki.i jestem autystyczna, bo się wyałtowałam od tej mielizny intelektualnej. Matko. Ok- wierzę, że l9bby farmaceutyczne nigdy nie przyzna całkowitej prawdy, ALE. Jest więcej plusów ze szczepienia niż minusów. Tak już ten świat działa, że n8c nie jest czarno białe, a idealne rozwiązania nie istnieją. Szczepić ludzie! Zanim nasze dzieci WYGINĄ na odrę czy krztusiec. Aluminium jest w glebie i powietrzu. Bardziej bym się martwiła o BPA w plastikowych opakowaniach żywności, antybiotyki w mięsie (ue stara się ograniczyć, ale to ściema, bo producenci i weterynarze się do tego nie stosują), a jeszcze gorsza jest epidemia okrutnego chamstwa, głupoty i braku przyszłościowego myślenia. Cwany jest ten co nakitra do mieszanych śmieci segregowanych i napali w piecu oponami, a psycholem ten, który rozsądnie podchodzi do zużycia wody, energii i roztropnie robi zakupy. Nie ze skąpstwa, a z troski o przyszłość naszych dzieci i ich dzieci... Czemu krzyczycie o szczepionki, dobrodziejstwo (choć nie idealne) a nie o smog czy inne zanieczyszczenia, które realnia zagrażają dzieciom i dorosłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nikt do tej pory nie wykazał, tzn nie udowodnił choćby pojedynczymi badaniami ze szczepienie ma związek z autyzmem. Osobiście znam dziecko z elo-rodziny, nie szczepione, autystyczne. Metale ciężkie są też w wodzie, mięsie, rybach, warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak by się czuł rodzic którego dziecko po szczepieniu zachoruje?" A jak będzie się czuł rodzić, gdy wrócą ciężkie choroby w wyniku nieszczepienia dzieci i jego dziecko akurat zachoruje i umrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×