Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyprawka!

Polecane posty

Gość gość

Czy kompletowanie wyprawki dla dziecka typu ciuszki, łóżeczko, zabawki, wózek, w 6-7 miesiącu ciąży to przesada? Uważacie że to za szybko czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższa pora. Zabawki tylko bym sobie darowala. Wszystko trzeba jeszcze poprac, popracować itd. Potem nie zawsze jest siła i czas. Albo trzeba leżeć plackiem w domu l7b w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam kompletowac w 20tc mimo tego ze sporo rzeczy mialam po pierwszym dziecku. Ledwo ze wszystkim zdazylam a lada dzien synek bedzie juz na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie ma w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz to kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko oprócz zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alilika1
Wszyscy mi mówili ze za bardzo się spiesze, ale ja pierwsze zakupy zaczelam w 6 miesiacu ;) Wiem, że rodzina nie chciała zle ale ostatecznie sie uparlam i nie przejmowałam :D wiekszosc ubranek kupilam na allegro ze sklepu bajkowy-maluszek i bardzo sobie chwale. Jestem stala klientka i o wiele bardziej oplaca sie kupic cala pake niz wybrac do sklepu bo ceny chociazby w reserved mnie przerazały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela899
Uwazam ze to jak najbardziej odpowiedni czas, zresztą to spory wydatek także warto rozłozyc to na kilka miesięcy. Juz niedługo i ja bede mamą, jestem taka szczęsliwa. .Natrafiłam na haftowane kocyki - https://maylily.pl/pl/ - wykonane z najdelikatniejszych tkanin . Bardzo fajnie wyszedł ten napis - kocyk ma wtedy taki oryginalny, indywidualny charakter. Bedzie to prezent dla mojej córci, podoba mi się ten design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×