Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catarinka71

Zapraszam na licytację

Polecane posty

Gość edytkowanie na 100%
moge Ci dac za te szmaty 2 złote:) chcesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahhahahah
chyba ty próbuj szczescia bo nie sadze zebys te łachy z ciucholandu gdzies sprzedała:O smierdzi lumpeksem na kilometr:O fuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa20
Nie no, tutaj to tylko krytykowac potraficie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polandpoland
a dlaczego uwazasz ze ktos ma sie zachwycac byle szmatkami? sorry ale te łachy sa beznadziejne wiec co mam napisac ze baaardzomi sie podobaja?? w zyciu bym dziecku czegos takiego nie zalozyla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....;;;............;;;;;;;;;i
i co z tego że rzeczy sa firmowe skoro wyglądają...no...hmmm jak by to powiedzieć, średnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
firmówki kupione w lumpie, rozwleczone i wygladaja jakby z 10 dzieci je juz nosiło, nie ubrałabym w coś takiego mojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa20
Przeciez nikogo nie obchodzi czy Ci sie podobaja czy nie! Nie odpowiadaja Ci, wolisz ubierac dziecko w drogie i nowe rzeczy Twoja sprawa ale po co zaraz sypac szmatami itp. głupotami .. Bez sensu.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają się - nie musisz licytować. Dałam BCM, ktoś będzie chciał to sobie kupi. Beznadziejne? No sorry ale nie wiem co Ci jest tam aż tak beznadziejne, normalne ciuchy, mi się bardzo podobały. Te wybrałam co się zachowały w stanie idealnym wg mnie, nie sprane nie zniszczone... Ale jasne jasne.. jakbym dała za darmo to by się każda nawet ta od szmat wyzywająca rzuciła a później jeszcze sama na allegro wystawiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa20
Nooo a mało to jest takich co po lumpeksach chodza a pozniej swiruja ze nowki kupily.... hehe Licytacje od tego sa zeby wystawic to co sie ma na zbyciu.... i albo jestes zainteresowana albo nie i po co tu tyle gadania....... ja sama ma kila rzeczy a nie mam kiedy wystawic ...ale jak juz to zrobie to napewno dam ogloszenie na kafe... ;] i zaloze sie ze znowu trafi sie jakas pajacynka co sie zechce wypowiedziec BEZ SENSOOOOOOOOO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam jeszcze pełno rzeczy bo trzymałam od wyprawki a teraz córka ma prawie 2,5 roku ale nie ogarniam tego tak żeby naraz powystawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś konkretnego Cie interesuje? Akurat te mniej różowe myślę czy zostawić w razie drugiego dziecka - akurat dla chłopca lub dla dziewczynki, tu taki typowo dziewczęcy wybrałam. Mogę zrobić zdjęcia i Ci wysłać a jakbyś chciała to wystawie na kup teraz jak się dogadamy. Tylko że tyle tego mam że najlepiej jakbym wiedziała co chcesz i w jakim rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam zaciekawiona
co to za szmaty, a te ciuszki są bardzo ładne. Problem w tym ze nie poprasowane i fotki bez fotoshopa ale nie dziwie się autorce ze jej się nie chce prasować. I tak ten kto kupi musi to wyprać i wyprasować jeszcze raz wiec to robota głupiego a skoro wystawia od 1 zł to szkoda jej roboty. Ja uważam że fajny zestawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że one były poprasowane ogólnie po ostatnim praniu, ale raz już kiedyś robiłam zdjęcia - odłożyłam do kartonu, w między czasie coś tam grzebałam, teraz znowu wyciągnęłam- przy okazji córka się zainteresowała i oglądała, podawała mi do zdjęć .. no i fakt po prostu mi się nie chciało bo nawet nie liczę na nie wiadomo jaką kwotę tylko ot tak żeby się sprzedało. Te co dałam na grupowym zdjęciu to już w ogóle córka chciała na lalki ubierać :D Zresztą wolę żeby na zdjęciu ciuch wyglądał jak ciuch żeby później nie było że się nie podoba bo w realu troszkę inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesują mnie dziewczęce ubranka, ale nie różowe. Jak coś znajdziesz to możesz mi pokazać mojr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinko jeśli możesz wyślij na maila zdjęcia ciuszków w rozmiarze 80 i 86 jmitrega@poczta.fm, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat wrzucałam też do innego tematu dzisiaj to wstawię Ci już tutaj Spodnie jeans Disney rozm. 18m, marks&spencer rozm 83cm http://images38.fotosik.pl/567/7621e333cbd6ea 40gen.jpg Dresowe jednokolorowe różowe z metki 86, niebieskie brak metki no ale widać że większe troszkę nawet http://images47.fotosik.pl/576/78262951196739 0bgen.jpg Materiałowe, takie na plac zabaw były te pierwsze z metki 92 ale moja jakoś wyrosła teraz, drugie UCOB z metki 74 ale są minimalnie krótsze i córka nosiła razem z 80 prawie 86 http://images39.fotosik.pl/570/468829411febfb 90gen.jpg Komplet 86,w realu nie jest taki rażący kolor, wina flesza http://images50.fotosik.pl/575/3642a4b10dc1fb 38gen.jpg Komplet 86cm, baaardzo fajny, stan bardzo dobry bo zniszczeń jako zniszczeń to nie ma żadnych tylko lekko rozciągnięte http://images40.fotosik.pl/557/497715c29d9b66 76gen.jpg Tu mam jeden zestaw wystawiony http://wroclaw.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko -dla-dziecka-Spodnie-Bluzka-Next-Adams-86cm-W0QQAdIdZ2537642 60 Coś tam jeszcze by się znalazło ale już teraz mi się nie chce, chyba że będziesz zainteresowana czymś. Zdjęcia robiłam teraz na szybko więc wybaczcie że nie układałam Mam jeszcze parę bluz i może jakieś sukienki. Bluzki z dł rękawem już nie bardzo bo miałam uniwersalne i poszły dla chłopca... aaa i jeszcze koszulek pełno ale to mam je hmm gdzieś i nie wiem zbytnio gdzie hehe więc dzisiaj raczej nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×