Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzedświątecznaZadyszka

Zniżki i rabaty przed Świętami?

Polecane posty

Gość PrzedświątecznaZadyszka

Hej, Macie już porobione prezenty dla bliskich? Ja już połowę mam za sobą, ale mój portfel ucierpiał piekielnie :D Może wiecie jakie sklepy organizują zniżki, macie jakieś kody, kupony rabatowe? Ja podsyłam takie, które znalazłam. Trochę chaotycznie będzie, bo spisywałam ze zdjęcia te kody. Przede wszystkim sklepy z rzeczami i zabawkami dla dzieci, ale też dla kobietek są fajne rzeczy :) Polkabubu.pl – rabat 5% na hasło WPokoiku5 Ważny do 31. Stycznia Lamere.pl – 10% na hasło wpokoiku Pippin.pl – 5% rabatu na hasło M&B_17 do 30. Czerwca Pufimufi.pl – 7% na hasło PUFI17 Pulp.com.pl – rabat 10% na kod WPOKOIKU Tick-less.pl rabat 20% na hasło MITELESS17 Cherubbaby.pl rabat 20% na kod CHERUB17 Swimsocks.pl rabat 20% Na SWEAKERS17 Obbabee.pl rabat 20% na OBBABEE17 Miaandlou.pl rabat 10% na łóżka i panele ścienne z kodem LP3WKG50 do końca stycznia 2018 Kabum.pl rabat 5% na hasło „Kabum w Pokoiku” Home Gadget – rabat 10% na naklejki ścienne z kodem WP2017 Lamarta.pl rabat 10% na wszystko na kod LAMPYWPOKOIKU Bogatewnetrza.pl rabat 10% na dywany, oświetlenie i tekstylia na kod DLADZIECI www.sylwia-szyte-miloscia.pl rabat 10% na hasło POKOIK10 fikumikuwpokoiku.pl – rabat 10% na kod WPOKOIKU do 31.01.2018 dariana.biz – 5% rabatu z kodem WPOKOIKU babyboom.net.pl 5% rabatu na wszystko na hasło WPOKOIKU2017 edukatorek.pl 10% rabatu na hasło WPOKOIKU2017 tablicamotywacyjna.pl rabat 10% na hasło WPOK2-17 szaleo.pl szaliki i czapki rabat 15% na hasło W-POKOIKU Nunio.pl – 20% na hasło wpokoiku do 30.06.2018 Stencil.pl – 10% na kod WPOKOIKU MeliMelu.pl – 20% na kod WPOKOIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×