Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Allegro

Polecane posty

przyslano mi buty calkiem innego fasonu niz zamawialam. To byla licytacja. na poczatku gosciu normalnie odpisywal a teraz milczy! napisalam mu ze ma mi wyslac te ktore zamowilam a on nic! Moge zglosic sprawe do allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, na allegro trzeba się liczyć z tym, że trafisz na oszusta. próbuj się z nim skontaktować, jak rzeczywiście nie poskutkuje, to donos do obsługi. nie licz jednak na cuda, z tego co wiem, raczej nie przejmują się takimi sprawami... a na przyszłość - rób zakupy w zaufanych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze ten sprzedawca jest ok bo mail ponad 2000 komentarzy pozytywnych i 24 negatywne... Zaufalam i teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki urok kupowania na allegro:)Współczuję, naprawdę. Dlatego ja nie robię zakupów na allegro, szkoda mi kasy na nietrafione zakupy lub ewentualne nerwówki:) Lepiej korzystać z prawdziwych sklepów internetowych typu tanisport.pl lub innych. ceny też są przystępne( przeważnie) no i nie ma ryzyka,że dostanie się coś czego się nie zamawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy mi sie takie cos nie przytrafilo. zawsze wszystko bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak jest
ja tez kupilam pare razy cos na Allegro ale powiedzialam: Koniec. czlowiek sie cieszy ze cos sobie kupi niedrogo a potem śmierdząca maskara, bluza z cieniutkiego materialu a miala byc "porządna, gruba". Legginsy oliwkowe ktore sie okazuje wściekle zielone. o nie nie! teraz wole wydac wiecej, kupic mniej, ale kupic cos co wiem ze spozytkuje a nie poloze po 2 dniach pod smietnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zglaszac ta sprawe do allegro. Napisalam temu facetowi juz z 10 wiadomosci a on nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak jest
i pewnie nie odpisze. ja tez pisalam o maskare na przyklad i co prawda dostalam odpowiedz ale niezadowalajaca, tj. "tusz nowiutki, prosto z Francji. Jesli otrzymamy komentarz negatywny, odwdzieczymy sie tym samym". a smierdzacy i posklejany, do wyrzucenia. jechala podróbą na kilometr. a potem juz zero kontaktu, a to byl moj pierwszy zakup na Allegro wiec co, i tak ja bym byla mniej wiarygodna niz oni jakby mi dali tego negatywa. tak po prostu robia, widza ze ktos nowy to wysylaja gowno albo nie wysylaja wcale. dlatego powiedzialam koniec, nie bede utrzymywac oszustow. Mysle ze mozesz zglosic sprawe do obslugi Allegro ale tak czysto formalnie, ich tylko obchodzi kasa a pomoc uzytkownikom maja w nosie. ja mialam sytuacje ze sprzedalam cos na Allegro jako uzywane a ten ktos potm to wystawil jako nowe, nawet dal to samo zdjecia, mojego autorstwa. zglosilam to mi odp: nie mamy mozliwosci weryfikacji. no tak, czyli niech sie kupujacy nabije w butelke, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglosilam sprawe do allegro. Zobaczymy co odpisza. Juz mnie to tak denerwuje ze chyba zostawie sobie te buty co mi wyslali i niech spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabe jest to, że na all.. nie ma sensu wystawiać negatywa ( jako kupujący np. ) jeśłi jest się niezadowolonym z zakupionego towaru lub z niesympatycznej bądź niefachowej obsługi, bo na 99 % samemu "zarobi się" negatywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zamiaru wyst. pozytywnego. Dam im takiego negatywa ze im w piety pojdzie. Jestem strasznie zla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×