Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusiasia

iPad

Polecane posty

Gość lusiasia

hej. co sadzicie o zakupie tego? bo ja nie wiem czy warto w to inwestować.... facet mi proponuje żebym sobie kupiła, bo moj laptop sie rozwala, ale faceci to gadzeciarze, a ja chcemiec cos działajcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czym się zajmujesz, zależy od Twojej pracy. Ja na przykład bym chciała, bo często muszę zawodowo coś prezentować i przedstawiać, i to jest bardzo eleganckie urządzenie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chciała miec :) Zaczelam ostatnio korzystac z hbo go, chetnie wykorzystalambym takie cacko do ogladania ;) Startuje w konkursie hbo na reklame, moze mi sie poszczesci to wygram ;] bo tak od reki to mnie nie stac raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega ma, i jest świetny. Fajny wygląd, mobilność, wszędzie można go zabrać i bateria jest długo:) A do prezentacji jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Na reklamę HBO GO. Można pisać albo kręcić.. Ja piszę :) Znaczy napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ipad nie ma sobie równych. Ogólnie jeżeli chodzi o niezawodność to Apple przoduje w tej kwestii. Nic dodać, nic ująć. Masz wiele zastosowań ipada... ja np. mam w nim cały panel sterowania inteligentnym domem. Dokupujesz stację dokującą Viz-Art: http://www.viz-art.pl/oferta/stacje-dokujace-do-ipadow/ i śmiga bez zarzutów. Obraz czy też jakość odtwarzania muzyki jest bez porównania z innymi urządzeniami. Ceny już też nie są tak wysokie. Ja jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie kupiłem dużo różnych akcesoriów do mojego ipada kupiłem na tio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×