Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiulek

Jaką gofrownicę kupić?

Polecane posty

Uwoelbiam gofry i chciałabym kupic sobie gofrownicę. Ale zupełnie sie nie znam. Może mi ktoś polecić jakąś dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idx do sklepu i popatrz jakie są. Ja polecam taką co ma wysokie ząbki. No i wszystko zależy od ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale może ktoś ma jakąś i może mi powiedzieć czy jest dobra, czy zła. Tak w ciemno w sklepie, to raczej się tego nie dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuminka
ciasto ciastem... gofrownica też musi być dobra żeby dobrze wypiekała gofry. ja mam taką z breville model vst072x i sprawdza się świetnie bo dobrze i szybko się nagrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuska58
też polecam ten model z breville, mam ją jakiś czas i jest super, a często robię gofry. Z takich ważnych rzeczy to trzeba zwrócić uwagę na moc i powłokę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Ci ten model https://www.al.to/p/383235-gofrownica-russell-hobbs-fiesta-24620-56.html ponieważ jest wyposażona w szereg sprawdzonych funkcjonalności. Lampki kontrolne gwarantują bezpieczeństwo w trakcie pracy. Płyty z nieprzywierającą powłoką można łatwo wytrzeć ściereczką albo wyjąć i umyć w zmywarce. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają niekontrolowanym przesunięciom gofrownicy. Do tego mamy też płyty dzięki którym można zrobić 4 gofrów, 6 babeczek lub 6 donutów! :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusinka774
gofrownica breville z wyjmowanymi płytkami - najlepsza jaką miałam! Mogę sprawdzić później jaki to konkretnie model, bo teraz nie pamiętam, ale lepszej nie używałam, a na róznych gofrownicach robiłam gofry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uninnka
Właśnie dzisiaj oglądałam różne gofrownice i zwróciłam uwagę również na tę z breville, i coraz bardziej się nad nią zastanawiam. Szukam właśnie różnych opinii jaka gofrownica jest najlepsza bo nie lubię kupować czegoś w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoniska
zdecydowanie gofrownica z breville, ma świetną moc i szybciutko wypieka gofry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimonkii
Mam gogrownicę breville z wymiennymi płytkami i jestem z niej bardzo zadowolona. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby gofry się nie udały. :) Zawsze wychodzą jak te z wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankagofrów
Gofrownica z breville. Najlepsza z wyjmowanymi wkładkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okilka
Dnia 13.11.2018 o 07:57, Gość Fankagofrów napisał:

Gofrownica z breville. Najlepsza z wyjmowanymi wkładkami.

Zgadzam się, mam ją i świetnie piecze się w niej gofry. Ostatnio robiłam też z kako i było mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×