Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maykaa

Max Factor Lasting Performance

Polecane posty

Gość maykaa

co sadzicie? jaki efekt?nadaje sie do mlodej cery i dobrze kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie kryje, choc dla osob nieprzyzwyczajonych do podkladu, moze wydawac sie dosc ciezki. ja jestem b. zadowolona i tylko to kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maykaa
a jakiego koloru uzywsz? jaki numer? jaką masz cere-chodzi o kolor, który jest dosyc naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima i wiosna uzywam nr 105, na lato wybieram ton ciemniejszy (kiedys kupilam 109- na opalonej skorze wyglada rewelacyjnie). 105 to odcien bezowy, cieply. mam skore tlusta, sklonna do wypryskow. podklad dobrze kryje, wiec bywa, ze nie musze uzywac korektora. odcien skory jest cieply, ale trudno mi okreslic barwe- na pewno nie jestem blada a ni zbyt opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłam wiele
podkładów... Mam cerę mieszaną i b. trudno wybrać mi podkład, który ukryłby miejsca w których bardziej wydziela się sebum, a suche partie nawilżył. Dodatkowo mam alergiczną bardzo wrażliwą cerę. I znalazłam właśnie LP. Jak dla mnie rewelacja! Uważam że wcale nie jest ciężki, utrzymuje się wiele godzin, nie waży z korektorem L'Oreala, a mojej bardzo bladej cerze nadaje ładny odcień beżu (102 - Pastelle) - mimo to wygląda naturalnie. Już nie muszę szukać idealnego podkładu. Stosuję go codziennie od ponad dwóch miesięcy - jest wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexXy
a ja mam pytanie jaka jest roznica miedzy kolrem 108 a 109 ? ktory jest ciemniejszy? i ktory jest zimny a ktory cieply ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
109 jest najlepsza, choć troszkę za jasne te kolory dla mnie. Doskonale kryje, jak żaden inny. Nie bardzo nadaje się do suchej skóry, chyba że po nałożeniu tłustego kremu, czego nie polecam, bo traci swoje właściwości jeśli chodzi o trwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ten podklad jest beznadziejny! Byc moze ze mam zle dobrany kolor bo na mojej mamie wyglada super! A u mnie widac kazdego syfka, zatrzymuje sie na nich i robi takie brazowe,pomaranczowe kropki. Jak dam go wiecej to czuc maske. Ja odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką masz cere lupita
chodzi o kolor ze uzywasz 109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty Artianka jaki masz kolor
podkładu i jaki kolor twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×