Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miirii

musze kupic puder w kamieniu i nie wiem jaki

Polecane posty

Gość miirii

czytalam recenzje w kafeterii, ale nadal nie wiem, na jaki warto wydac pieniazki.POMOZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirii
jeszcze dodam, ze mam jasna karnacje i cere mieszana ze sklonnoscia do swiecenia. Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonono
zdecydowanie odradzam puder w kamieniu clinique.zapycha pory i powoduje powstawanie zaskorniakow.okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam puder w kamieniu Stay Matte firmy Rimmel ... jest bardzo dobry do cery mieszanej...nie wysusza i świetnie matuje. Ma dość ciekawe i naturalne kolorki,jest baaardzo wydajny, no i cena niezbyt wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirii
niestety na firme Rimmel mam uczulenie - zaluje, bo juz nie raz slyszalam, ze maja dobre pudry. Ale i tak dziekuje za rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
Świetny jest puder sypki Max Factor - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirii
do fenti - bylam na wizaz do aneczka23 - moze wiesz, czy jasny odcien Max Factor jest rzeczywiscie jasny, bo kiedys mialam Max Factor Creme Puff najjasniejszy i wszyscy mnie pytali, czy na solarium chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
Ten puder o ktorym ja pisalam to akurat Max Factor Translucent.....nie wiem jak inni ale ja mam o nim naprawde dobre zdanie :) Nie jest wcale ciemny i wyglada naturalnie....Ja zazwyczaj uzywam podklad Loreal Casmire (swoja droga tez polecam bo ladnie wyglada na twarzy, wygladza ja i jest milsza w dotyku) a na koniec nakladam tez troche Max Factor Translucent....czasem jak sie spiesze to szybko pomaluje sie tylko Max Factorem....ale naprawde odkad zaczelam uzywac podkladu Loreal i pudru Max Factor duzo osob zauwazylo, ze moja cera wyglada duzo lepiej i pytali co zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raina2
Ja też używam tych dwóch pudrów tzn. podkładu Loreal Casmire i puder sypki Max Factor :) Podzielam zdanie poprzedniczki i również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirii
mam nadzieje, ze puder sypki Max Factora na dlugo starcza - bo z tego co wiem, to jest dosyc drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirii
ale dziekuje Wam wszystkim serdecznie za rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos uzywa
pudru Maybelline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie uzywa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×