Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoważnyKoleś

Pierscionek dla dziewczyny jako prezent

Polecane posty

Gość PoważnyKoleś

Siema mam do was pytanie... Chodzi mi o to ze jestem juz rok z dziewczyna i chciałbym zabłysnac przed nia juz jej kupilem kolczyki wisiorki tera czas zaszalec i tak pomyslalem o pierscionku?? Nie chce zeby to byly jakies oswiadczyny czy cos w tym stylu ale chodzi mi o to ze wyglada to bardz ładnie na kobiecej dłoni nosi go zawsze przy sobie i byłby to gest podarunek taki ze mogłbym jej pokazac ze mi strasznie na niej zalezy czy to dobry pomysł z kupnem takiej biżuteri?Dziewczyna ma 17 lat. Tak mysle czy moze to nie za wczesnie choc wiaze z nia powazniejsze plany. Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
dasz jej pierscionek to pierwsze co pomysli dziewczyna to to ze sie oswiadczasz...pierscionków się nie daje jako prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bransoletkę kup jej ladną, jeśli nie chcesz pierścionka, chociaż ja uważam, ze to wcale nie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyKoleś
A co sadzicie moze o czyms takim ze taki zestawik z pereł wisiorek +kolczyki+pierscionek i to juz nie byl by jako sam pierscionek tylko ze komplet ze pasowalo i juz jako oswiadczyny tego nie odbierze ani ona sama anie jej rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe perły
są bardzo drogie i ponoc przynoszą nieszczeście, wiele osób w to wierzy, kup jej pierscionek, to jest dobry pomysł, gdy będziesz go jej wręczał powiedz ze to PREZENT, nie będzie wątpliwosci czy moze jednak oświadczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheen
Ja dostałam pierścionek od mojego chłopaka kiedy nie byliśmy chyba nawet z rok. Minęło już wiele lat, a ja nadal mam ten pierścionek i uważam że to był piękny gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyKoleś
a moze zaproponowac cos takiego zeby wziasc ja do sklepu ze soba i powiedziec zeby sobie wybrala bo kazdemu co innego sie podoba i wtedy bylaby najbardziej zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co jej wczesniej dawales to nosi? czesto? jesli tak,to kup sam ten zestaw. jesli nosi rzadko to tym razem ja popros zeby z toba poszla i wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyKoleś
Nie powiem ci szczerze ze nosi to codziennie zawsze ja widze w tym co jej podarowałem wiec chyba mam wmiare gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jesli dalej nie jestes pewny to spytaj czy chce niespodzianke czy chce isc z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi'puji
Ladny ten zestaw z perlami, ktory wkleiles. Kup jej wlasnie cos takiego, a kupownie samego pierscionka to lepiej zostaw na zareczyny, bo ona jeszcze to zle odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyKoleś
A pochwalcie sie dziewczyny co wy dostajecie od swoich chłopaków z czego jestescie najbardziej zadowolone jaki prezent utkwil wam w pamieci najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsedfcrjndjwjerf
ile ty masz lat? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyKoleś
Proponowałbym odpowiedzi na temat jezeli nie chcesz sie udzielac nie zapraszam na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powaznego chlopaka
wiesz co moze jej kup jak nosi jakies ladne kolczyki albo bransoletke slczne maja firmy apart, Kruk lub Yes pierscionek sie troche kojarzy wiec moze poki sie nie zamierzasz oswiadczac moze wybierz cos innego , moze byc tez jakas zawieszka dziewczyna powinna byc zadowolona ...bransoletka w stylu pandora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsedfcrjndjwjerf
pierscionek kurwa? :D :D :D chyba ten z automatu za 2 zeta bo w to ze masz na takie rzeczy kase ci nie uwierze uszczypliwy biedaku :D fantazjuj dalej a ona i tak ci dupska nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
Ja ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy z biżuterią i ceny są tam naprawdę atrakcyjne. Wybrales cos z perłami wiec mamy podobny gust a mnie sie podoba taki pierscionek ze stronki tego superjubilera. Popatrz http://www.superjubiler.pl/Bizuteria,Pierscionki,Pierscionki-srebrne/Pierscionek-srebrny-z-perlami,1542.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna25
a ja dostalam pierscionek od meza przed pierscionkiem zareczynowm.duzo facetow tak robi.super pomysl masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki ten pierścionek, przypuszczam że srebrny?Bo jeśli tak to mi srebrny pierścionek nie kojarzy się z oswiadczynami i jesli lubi je nosic to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeroki wybór ślicznej biżuterii widziałam na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/. Fajna porównywarka cenowa wielu sprzedawców, serwis wskaże sklep gdzie można kupić taniej, mają tam wszystko w zasięgu ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez można dawać pierścionki jako prezent, nawet jeśli to nie są zaręczyny. Dziewczyny lubią takie błyskotki :) ja niedawno też dostałam od swojego partnera pierścionek (nie zaręczynowy). Wiedział, że podoba mi się jeden od jubilera ABGOLD i po prostu chciał mi sprawdzić przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjustmarried
Ja myślę, że taki prezent może być nietrafiony, być może Twoja dziewczyna w głębi duszy oczekuje właśnie pierścionka zaręczynowego - wówczas taki prezent może jej sprawić jedynie przykrość.. a może warto poczekać jeszcze chwilę i pomyśleć o zaręczynach :) Życzę powodzenia. Ja swojej żonie kupiłem wspaniały pierścionek na www.jr-diamonds.pl. wszystkim polecam bo mają największy wybór a niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazja:urodziny Prezent dla dziewczyny I teraz pytanie jak go zapakować w czym dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaTr
Dla mnie w ogole bizuteria na prezent to strasznie oklepana sprawa. Ile mozna? Juz jej dales pare sztuk, to zaskoczysz i zablysniesz jak kupisz cos zupelnie, totalnie innego ;) Mi moj narzeczony kupil rower i od roku juz smigamy razem. To byl swietny prezent, bo on jest zapalonym kolarzem, a dzieki temu wiecej czasu spedzamy razem :) To dosc kosztowny prezent, ale jesli np. lubisz jezdzic to warto kupic, np. na raty w jakims media expert. A jesli nie, to zrob jej jakis fajny plakat, napisz opowiadanie, nie wiem... cos oryginalnego po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie taki rower to nawet na raty można, ja bym się bardzo ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×