Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nasivin

Polskie kosmetyki- twoj faworyt

Polecane posty

Gość Nasivin

Co sadzicie o polskich kosmetykach? Ja dopiero od niedawna zaczynam sie do nich przekonywac. Wczesniej caly czas uzywalam roznych Lorealow, Garnierow, Max Factorow, a ostatnio odkrylam,ze polskie kosmetyki sa naprawde dobre! Zwlaszcza przypadly mi do gustu serie Eveline i kosmetyki Joko- z tych ostatnich zwlaszcza cienie do powiek i lakiery do paznokci. A co wy myslicie na temat polskich kosmetykow? Macie swoje ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
Eveline uzywa do ich produkcji najgorszej jakosci komponenotow kupowanych od ruskich. radze nie zaopatrywac sie w to. a skad wiem:) firma w ktorej pracuje znajomy jest posrednikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdziłem profesjonalna wersję Ziaja do masażu ciała, antycellulit, balsam do biustu, i na rozstępy....... polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam krem na dzień Iwostin o przedłużonym działaniu nawilżającym z faktorami:) Koshalek Opalek czy chodzi ci o te pomarańczową serie ziaji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwostin i Dermedic w aptekach. Polecam. Są super. Szczególnie lubię tę pierwszą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wiesz zapewne kosmetyki profesjonalne roznia sie troszke skladem od ogolnie dostepnych :) seria pomaranczowa ma uzupelnic zabiegi na srodkach profesjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No fakt
Kosmetyki Dermedic sa dobre. Iwostinu jeszcze nie probowalam. Swietna jest tez Dermika- jak dla mnie rewelacja. A te kosmetyki Eveline to serio taki syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zbierajac wiadomosci od moich klientek wiemze z kosmetykami jest tak ze kazdy indywidualnie powinien dobrac sobie kosmetyk przewaznie jest tak ze krem ktory jest idealny dl jednej osoby dla innej moze byc beznadziejnym...znam panie ktore chwala sobie serie antycellulit eveline...inna zas twierdzi ze vichy jest rewelacja itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
serio. naprawde nie zartuje niewielu z nas zna sie na tych odczynnikach i symbolach wiem dlatego ze kusil mnie blyszczyk do ust tej firmy , wtedy kolega mi to wyperswadowal zdecydowanie wyprowadzajc ze sklepu:) a przy kawie mi opowiedzial o tym:) wiec i ja mowie z czystej dobroci serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze polskie kosmetyki sa dobre ale tylko jesli chodzi o roznego rodzaje kremy itd. Uwazam ze koloryzujące sa do kitu, moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasivin
Dzieki za wypowiedzi. Piszcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×