Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soczewkowa

soczewki FRESHLOOK RADIANCE czy FRESHLOOK DIMENSIONS???

Polecane posty

Gość soczewkowa

no wlasnie, zastanawiam sie ktore wybrac... Freshlook Radiance kolor: moonlight czy Freshlook Dimensions kolor: pacyfic blue. jedne i drugie maja subtelnie nadac niebieskim oczom wyrazistosc i glebie koloru. moze ktos ma lub wyprobowal choc jedne z nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewkowa
chciałąbym zakupić soczewki do oczu mam niebieskie proszę podziel sie wszystkimi wiadomosciami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewkowa
nie podszywac sie tu pode mnie;) ja jestem prawdzi wa soczewkowa:) o jakie dokladnie wiadomosci ci chodzi???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam07
uzywam obecnie Freshlook Dimensions kolor: pacyfic blue. Mam bardzo jasne oczy -szaro niebieskie. Teraz zyskały głębie ale tez i moje oczy są bardzo ciemno-niebieskie. Mam zamiar wypróbowac inne kolorki np. aqua. Co do komfortu noszenia rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Dimensions. Radiance na niektórych oczach wyglądają bardzo dziwnie i raczej nieładnie. U optyka powinnaś dostać próbkę. Spróbuj się upomnieć, niektórzy oszczędzają, a klientki nie wiedzą, że mają prawo poprzymierzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaole
ja noszę od niedawna Focus softcolors kolor royal blue ( prod. Ciba) noszą się świetnie; moje oczy naturalnie są jasnoniebieskie,a dzięki tym soczewkom mają intensywanie niebieskie oczy mniej więcej takie jak w reklamie nivea:) mogę spokojnie wszystkim je polecić-cena niewygórowana- 130 szł za 6szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minicop
a jakie dają jasno niebieskim oczom jeszcze bardziej jasny blue jak np. akwamaryn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk
Hi, nosilem przez jakis czas soczewki Radiance-moonlight(mam niebieskie oczy) byly ok, fajnie podkreslały oczy, przynajmniej jak patrzylem w lustro... bo publika tj.znajomi jakos mało dostrzegali zmiane. Teraz nosze soczewki Dimensions -"pacyfic blue". Efekt (moim zdaniem i nietylko...) jest lepszy, powiem tak:" mój wzrok przyciaga spojrzenia innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×