Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezkomórkowiec

szukam komórki

Polecane posty

Gość bezkomórkowiec

jak byście model polecili? poli, aparat, możę kamerka. funkcja mms, kolorowy wyświetlacz. wiem że teraz to standard ale jednak. chodzi mi o taka z bajerami jak możliwość nagrywania dźwięku i obrazu. no i zeby bateria Li-on trzymała ciut więcej niż cztery dni. chociaz niech bedzie - 4 to granica. aha i cena. nie mam kompletnie rozeznania w telefonach, więc prosze o pomoc. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już gdzieś tu powiedziałam - Nokia :) innych telefonów nie ma. A co do reszty funkcji to już musisz zdecydować, czego potrzebujesz. Zdjęcia? Kup aparat fotograficzny. Filmy? Lepiej w kinie. Dyktafon? Można, pewnie rzadko będziesz korzystać. Szmery i bajery to jedna sprawa, a rzeczywiste potrzeby to inna. Co do baterii, Li-ion oczywiście, jeżeli nie zda rezultatu dostaniesz naprawdę super baterie na Allegro (jak chcesz dam ci cynk u kogo :) ), ja mam stamtąd i zawsze stamtąd brałam i jestem zadowolona niebywale. Mnie polifoniczne dzwonki raczej drażnią, kolorowy wyświetlacz mam w kompie, a telefon z reguły w kieszeni - o połączeniach informuje mnie po cichutku wibrując. Powodzenia! Ps. Mam 3310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w polsce nokie sa takie
popularne a prawda jest taka, ze baterie maja mocne, sa proste w obsludze i to wszystko :O te telefony nic nie oferuja, w ogole sie nie zmieniaja. Dobre na poczatek. Nudza sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nieprawda za granicą większość ludzi ma NOKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Dla mnie Nokia jest pozbawiona bajerów, jest taka zwykła. Ja mam simensa i mimo, że wiele ludzi na niego narzeka ja jestem zachwycona i na pewno go nie zamienię. Moja siostra ciągle zmienia telefony, teraz ma znowu Nokię, ale skoro je zmienia widocznie coś jej w nich brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Sonego Ericssona K700i i nie narzekam na niego. Może to nie nowość, ale w przystępnej cenie i posiada wszystkie bajerki, które wymieniłeś (plus radio, odgrywanie mp3, całkiem dużą pamięć telefonu, gry java, nagrywanie filmów itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
samsunga E530 i jest super :) bateria mi trzyma ok. 5-6 dni (przy intensywnym używaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malej miiii
badania robilas?? Co za bzdury opowiadasz dziewczyno. Za granica bardzo popularna jest np. motorola (choc nie wiem czemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxooooooooxx
a ja polecam NOKIE:) super telefonik sama choruje na Nokie 6101 koszt w media markt cos okolo 850 zl jest sliczna taka z klapka:) nokia 6103 jest tez ladna ale taka bardziej dla faceta:) ta pierwsza jest dla kobiety bardziej:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×