Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi5677888

celulit

Polecane posty

Gość megi5677888

czy któras z was używała clarinol CLA 1000 lub ineeov cellulit? który jet lepszy na zmiejszenie celulitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działaaaaaaaaaaaa
inneov nie działa! sprawdziłam i sie zawiodłam szkoda kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie uwazam ze warto stosowac preparaty z CLA, ja wybralam Clarinol 1000 ze wzgledu na to ze ma najwieksza ilosc CLA w tabletce i efekt jest widoczny ale tylko gdy ciwczy sie regularnie, dlatego te praparaty sa bardzo skuteczne ale w polaczeniu z cwiczeniami ...swoja droga nic nie ma za darmo che sie efektu to trzeba sie troszke wysilic prawda ja polecam cwczenia http://www.schudnijmy.pl/cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preparaty CLA?? czy te praparaty na prawde pomagaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to zalezy od apteki ja kupilam za 30 zl warto poszukac i porownac ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaem
ja koszmarnego cellulitu pozbylam sie w kilka tygodni cwiczac i biegajac.Nie bralam zadnych tabletek ani zadnych balsamow.Przez ok 6 tyg codziennie po godzince marszu lub wolnego biegu oraz pol godz cwiczen wieczorami potem balsam ale zwykly nie zaden antycellulitowy.Po cellulicie ani sladu a waga poszla w dol o 8 kg papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zauważyłam że cellulit się u mnie zmniejszył, dużo schudłam i to w b. krótkim czasie (nie dzięki głodówce tylko karmienie piersią i obowiązki matczyne), dużo spaceruję, praktycznie wracam do domu tylko nakarmić małego i coś przekąsić...polecam spacery, miło, przyjemnie i efekty zauważalne po krótkim czasie...a pogoda sprzyja więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo gratuluje dziecka :) no i tego ze tak super schudlas!!! tak wiec skoro cwiczysz to polecam ci wyprobowac te cwiczenia ze stronki sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem na etapie sprawdzania czy rzeczywiscie cwiczenia plus dobry suplement diety pomagaja zyskac ladniejsza sylwetke...cwicze od kilku dni i modle sie zeby to podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie na pewno pomoze troche cierpliwosci i wiary w siebie :) cwiczenia pomagaja lada dzien zobaczysz pierwsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wspacie:) zaraz ide cwiczyc i nie wiem czy to sobie wmowilam ale dzis czuje sie taka lzejsza no i lepiej mi sie spalo :) czuje sie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super mycha80 przepraszam ze troszke mnie nie bylo, jak idzie walka z cellulitem?? jak cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki hostess coraz lepiej efekty sa teraz coraz bardziej widoczne, dowod-poszlam niedawno do sklepu po nowa bielizne i wybralam takie figi ktorych wczesniej nie odwazylabym sie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ciesze sie bardzo, ja ostatnio szukalam sukienki takiej letniej i tez odwazylam sie na kroj ktory kiedys byl dla mnie nieosiagalny...teraz nie wstydze sie pokazac nog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj hostess to gratuluje i zazdroaszcze mam nadzije ze ja swoje tez niedlugo bede mogla pokazac :) a stracilas jakies cm w nogach?? mierzylas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzylam sie teraz specjalnie dla ciebie :) tak wiec w udzie stracilam 2cm wiec jestem zadowolona mam 52cm teraz :) przydalby sie jeszcze z 1cm ;) ale skora jest slicznie jedrna :) a ty mierzylas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje efektow! ja sie jeszcze nie zmierzylam bo nie moge znalesc tej miarki krawieckiej w domu al;e jak tylko to zrobie to ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pięknie :D ja to z nóg mam masę do stracenia... po prostu trażedi... ehhh... ale może jak się zawezmę w sobie to się uda ;) póki co dietka oczyszczająca no i chyba ten clarinol kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupiłam ;) będę na wyjeździe używać :) zobaczymy :) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×