Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć do ciąży

Polecane posty

Gość gość

moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
a nie lepiej przygotować się właściwą dietą, żeby wszystkie wyniki badań był ok? I do tego działać antyoksydacyjnie np iqacai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą dietą jest po prostu racjonalne odżywianie, regularne posiłki zdrowe produkty, najlepiej ECO, ja kupuje z organic24 pl przez internet ekologiczną żywność i przy okazji korzysta z tego cała rodzina, mają bardzo dobre jaja ekologiczne, smaczne, duże, zerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×