Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć do wesela, jeden z najlepszych sposobów!

Polecane posty

Gość gość

moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałąm Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Po 3 miesiacach moja waga spadła o 14 kilogramów. Dla mnie to bardzo dużo. Mało tego wcześniej przez kilka lat nie mogłam tego się pozbyć a teraz.. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy sposób to żrę połowę i ruszam cielsko z kanapy, lepszych sposób nie ma, jasne może sobie pomóc suplami takimi jak chociażby slimunox no ale talbletka nie odeśle ci tłuszczu jezeli nie zmienisz swojego trybu zycua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Do swojej figury wróciłam w 3 miesiące od czasu jak skończyłam karmić. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoollla877
U mnie efekty są odkąd zaczęłam jadać zdrowo, o stałych porach, mniej a częściej, unikam słodyczy i alkoholu. Jest mi o tyle prościej, że zamawiam catering dietetyczny WYgodna Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×