Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jem i nie chudne

Polecane posty

Gość gość

Od tygodnia jestem na prawie glodowce , dostarczam max.200kcal na dzien i sludlam tylko 2 kg. Dlaczego???:( Mam165 wzrostu 57kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na glodowce pije sie tylko wode intelygencjo szpagatowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego pisze ze to niby glodowka. Ze stresu zaczelam nie jesc. I nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz p*****lca organizmowi i dziwisz sie, ze przyswaja kazda kalorie? jak masz schudnac to robi sie prawdziwa glodowke, a nie jakies pseudo glodowki po ktorych nic nie schudniesz, a tylko jojo dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Takiej odpowiedzi potrzebowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMila
Jeśli robisz sobie głodówkę opartą na 200 kal, to nie dziw się że nie chudniesz. Ja się dziwię że nie tyjesz. Bo organizm który nagle ma odcięte jedzenie, zaczyna gromadzić w postaci tkanki tłuszczowej każdą kalorię w obawie, że może mu zabraknąć później ważnych substancji do odżywienia ważnych organów. Głodówka powinna być robiona z głową, poczytaj sobie o głodówce leczniczej dr Dąbrowskiej, wiele osób wyleczyło się dzięki niej, a przy okazji zgubiło kilogramy i nie ma efektu jojo. Schodząc do ok 900 kal wyłączasz ośrodek głodu w mózgu i nie masz parcia na ciągłe jedzenie, ale w czasie zdrowej głodówki możesz spożywać soki lub określone warzywa i owoce, które dostarczą witamin, wtedy zaczniesz gubić kilogramy. Mozesz także spróbować habaicyny, jest to naturalny suplement, który ma w składzie paprykę habanero, która świetnie spala tłuszcz, a dokładnie przyspiesza jego spalanie. Poczytaj także o zawartej w habaicynie substancji, która nazywa się kapsaicyna. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę Igora www.igortreneronline.pl mi pomógł schudnąć oraz wrócić do dobrego stanu zdrowia, wcześniej poważnie chorowałam miałam problemy z cukrzycą... Naprawdę serdecznie go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie należy się sprostowanie. głodówka to nie dieta. głodówkaecznicza polega na całkowitym wstrzymaniu dostarczaniu jedzenia co ur******* proces odżywiania wewnętrznego. proces uzdrowienia bo zjadane są te najgorsze rzeczy a ubytek wagi jest dodatkiem. natomiast to co ty robisz to zwykłe głodzenie się. sa owszem rozne dziwne diety a nawet wiele systemów żywieniowych. np. mam tu na myśli intermittent fasting, jedzenie rozdzielne, weganizm itd... jednakże dostarczanie ciału 200kcal dziennie z pewnością nie jest zadnym z nich i wprowadza twoj organizm w szok, panike i korzysci jak sama widzisz nie masz z tego żadnych. warto jeść minimum 3 posilki dziennie. możesz zmniejszac kaloryczność posilkow, jesc wiecej warzyw, pic duzo wody itd... i to jest fajne ale na takiej diecie nic nie wskorasz a jeszcze zaliczysz pewno jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto iść do lekarza i zrobić podstawowe badania. Mnie lekarz pierwszego kontaktu wysłał do diabetologa i okazało się, że mam cukrzyce 2. Niestety z czymś takim trzeba całkowicie zmieniać dietę i pilnować się. Jeżeli ktoś z was szuka dobrego diabetologa to warto umówić się do http://www.awimed.pl/kontakt. Ja już schudłam 15 kilo bo jem to co mi wolno w mojej cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrzebowałam wprowadzać wielu zmian stosując Slimunox.Było to tylko pozbycie się kllku produktów wprowadzenie w życie trochę ruchu.I to w sumie było by na tyle.Slimunox załatwił resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×