Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie po raz pierwszy poradzcie

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Zalezy mi na poradach czy robie dobrze a jak nie to co zmienic. Zima troche mi sie przytylo,nie ukrywam podjadalam batoniki, czipsy itp pozne kolacje nawet jak nie bylam glodna,bardzo malo pilam wody. Przytylo mi sie glownie na brzuchu. waze o 7 kg wiecej i chce to zrzucic. Czy jedzac tak: -rano 3 kromki zytniego lub orkiszowego chleba np z pasta z makreli lub twarozkiem (wszystko robie sama,nie kupne) -na obiad mala miseczka salatki (salata,pomidor,ogorek,grilowana piers z kurczaka, kukurydza itp) uda mi sie zejsc do poczatkowej wagi 50kg ??? dodam ze nic oprocz tego nie jem,czasem podgryze tylko surowa marchewke lub garsc mieszanki studenckiej. No i modyfikuje te dania. Zrezygnowalam z cukru 100%, pije min 2 l wody dziennie,raz heratke mix ziol,sok pomidorowy. To wszystko. Czy na takiej diecie schudne i ile??? Nie uprawiam sportu ani nie cwicze ale to nie znaczy ze siedze na d***e caly dzien,mam raczej fizyczna prace i czesto dzien mija mi w biegu. Doradzcie. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zadna pomoc.... prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 posiłki dziennie? Nie polecam. Z małej wagi, takiej jak Twoja najtrudniej jest schudnąć. Ja jadłam 4-5 posiłków (5 głownie w weekendy jak miałam wiecej czasu). 5 kg poszło w ponad miesiąc. Kupiłam diete na vitali (to chyba zadna reklama :P, na black friday, wiec byla 50% tansza). Posilki smaczne, niewymagajace. Za darmo na pewno tez mozesz znaleźć jakas diete. Moja była wyliczona na 1300 kcal dziennie, chudłam średnio 1-1,5 kg/tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa posiłki dziennie jeszcze ujdą i nie ma w tym nic strasznego, ale tak na oko to to, co wypisałaś, nie zawiera w sobie liczby kilokalorii wystarczającej do tego, żeby nakarmić dwunastolatkę, a nie dorosłą, pracującą kobietę. schudnąć - schudniesz na pewno. zdrowe to jednak nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedzi. tzn podjadam tez warzywa,czasem udko pieczone na obiad z warzywami albo ryba. Nie jem ziemniakow,makaronow,bialego pieczywa tylko ciemne,zytnie,orkiszowe. Dzis np na drugie polowe szklanki jogurtu naturalnego z musli bez cukru. No i co godzine szklanka wody. Zalezy mi przedewszystkim zeby zeszlo z brzucha. Po godz 14 nie jem juz nic. Czyli kolacje tez jesc??? jakas lekka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Tarnów
U mnie super efekt, czyli pozbycie sie całej nadwagi dało połączenie diety z systematycznymi ćwiczeniami i Foreverslim. Aby nie wiem kto i co pisał, to osobiście uważam, że obecnie stosowanie suplementacji jest po prostu koniecznością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzszka
Za mało posiłków. Postaw na 4-5, o stałych porach. Dwa mniejsze, bardziej przekąski. Pamiętaj o błonniku, w moim przypadku colon slim. Ruszaj się. Niech sport nie będzie Ci straszny. A nawet rower czy częste spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fast Burn Extreme to unikalny wieloskładnikowy reduktor tkanki tłuszczowej. Silna formuła Fast Burn Extreme powstała z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, jednak z jej zalet może korzystać każdy – niezależnie od intensywności ćwiczeń i wagi ciała. *Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów *Hamuje proces tworzenia się tkanki tłuszczowej *Zwiększa wytrzymałość podczas treningu *Poprawia koncentrację *Nie zawiera środków dopingujących *Ulepszona formuła idealna dla sportowców i amatorów Link do zamówienie podaje --> http://nplink.net/XM98tigE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julita R
ja postanowiłam iść śladem koleżanki. Też kupiłam Slimunox i faktycznie po 3 miesiącach bez problemu wchodze w ubrania jakie miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i schudłam dzięki Foreverslim.Te tabletki są mega dobre. Wystarczyło brać je regularnie odrobine zmienić dietę. Jeszcze nigdy wcześniej odchudzanie nie było takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w drodze do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu sukces i moja waga spadła o całe 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Gościu! :) Pierwszy raz w każdym przypadku jest fatalny, bo człowiek się naogląda tych superslim babeczek i go trafia coś jak tylko po pierwszych dwóch dniach nie ma efektów. Jestem żywym dowodem na to, że odchudzanie się to proces okropny, ciężki, nieszczęsny i można być w trakcie totalnie nieszczęśliwą, ale jeżeli już w głowie umówisz się ze sobą, że to totalnie koniec, bierzesz się za siebie, nie od jutra tylko od teraz to dasz radę. Odchudzanie zawsze zaczyna się w głowie. ZAWSZE! Po pierwsze, nigdy nie ma efektów po tygodniu, rzadko są po miesiącu! Weź kartkę i zmierz się - udo (w najgrubszym miejscu), ramię, talia, biodra. Zrób to rano, najlepiej śpij nago lub w lekkiej nieuciskającej bieliźnie, wtedy pomiar będzie najbardziej wiarygodny. Postem stań na wagę. Wszystko konsekwentnie zapisz i to jest ten moment kiedy zaczęłaś na 100%. Tylko nie ściskaj centymetra, bądź ze sobą szczera :) Nie stosuj głodówek, jedz śniadania - omatko, to najważniejsze na świecie, rób sobie przekąski - pastę z awokado z pieczywem żytnim, obrane krojone marchewki, sałatka z selera naciowego surimi i soku z cytryny, jedz minimum trzy posiłki dziennie. Pozbądź się patelni, gotuj i piecz, warzywa, owoce - nawet jak tuczą są dobre, bo mają witaminy, lub zapełniają brzuszek na dłużej :) U mnie po miesiacu nie bylo efektu. Ale zmierzyłam się. Zapisałam. Po drugim - 2cm i prawie 5kg :) po trzecim jak już się zachłystnęłam sukcesem to skusiłam się na iqacai no i mi się odblokowało, rozkręciłąm się metabolicznie na maxa :) Więc próbuj, walcz, testuj, sprawdzaj i się nie poddawaj :) I słuchaj swojego organizmu, to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam juz wielu diet, ale niestety na każdej czułam sie głodna i w efekcie podjadałam i nie chudlam. Dla mnie najlepszym wyjsciem okazala się dieta pudełkowa Optimal Fit, dzięki której nie musze się martwić o swoje posilki, zjadam pięć w ciągu dnia, nie chodzę głodna, więc nie podjadam, a kologramy same lecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to jedyne znane mi tabletki odchudzające, które rzeczywiście cokolwiek w tym względzie dają. Odchudzanie nie jest proste, raczej odwrotnie, jest bardzo wymagające. Żeby rzeczywiście wasza dieta miała sens, musicie po prostu działać. Zmiana stylu życia musi mieć charakter trwały - wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dagmara
ja podczas odchudzania stosowałam Slimunox mi u mnie dało to rewelacyjny efekt. W 3 miesiace pozbyłam się cąłej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją nadwagę pokonały tabletki Foreverslim.I wcale na efekty nie musiałam długo czekać.Cała nadwaga czyli 14 kg zniknęła w niecałe trzy miesiące z moją małą pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zasięgną informacji z różnych źródeł, ja ostatnio trafiłam na coś takiego https://supple.pl/r/spalanie-tkanki-tluszczowej-ranking-najlepszych-produktow. Wygląda wiarygodnie, bo są produkty różnych firm i przyznam że skusiłam się na african mango , stosuję nie cały miesiąc i efekty są już 4 kg mniej. Teraz dołączę do niego siłownię, jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie będę namawiała aby stosowała Foreverslim.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Foreverslim to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Foreverslimem nie występuje efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×