Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość republika babska II

PULCHNE NIE JEST PIĘKNE I NIE JEST ATRAKCYJNE

Polecane posty

Gość republika babska II

moze byc zadbane, ale pociagajace NIGDY nie bedzie (przynajmniej nie dla normalnego czlowieka) nalezy to sobie powiedziec raz a dobrze dlatego starajcie sie dziewczyny schudnac i zaczac wygladac jak czlowiek a nie jak tucznik :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na siebie
i napawaj sie swoim pięknem, które niewątpliwie jakrawo się wyróżnia na tle pulchniejszych osób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba-lalka
zalezy jak ta pulchność jest rozłożona - jesli szczupła talia i TROCHĘ większe bioderka - to jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapapa
republika babska II a kobieta w ciuąży?moze byc atrakcyjna/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to sa faceci, ktorzy lubia pulchne dziewczyny tak samo jak sa tacy co lubia takie co im kosci wystaja co tez nie jest atrakcyjne dla wiekszosci normalnych ludzi. wiadomo, co sie komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę teraz coś co napewno Cię zaskoczy - usiądź wygodnie i stabilnie : kobieta posiada biodra - tak wiem, to straszne, ale prawdziwe, charakterystyczny dla bioder jest obwód szerszy niż w talii kobieta posiada piersi - to nei wszystko - czasem poddają się one prawu grawitacji, nie zawsze mają kształt połówek grajpfruta (lub melona w zależności od rozmiaru wkładki), to napewno wyda Ci się obrzydliwe, ale niektóre kobiety mają też duże brodawki i sutki, które nie sterczą na 2 cm przed nami coraz bardziej ochydne tajemnice... kobieta ma owłosione ciało - pachy brrrr nogi fuuu i niestety także okolice łonowe, nie mamy z natury ciała 11 latki, również pod względem owłosienia, kobiety z reguły depilują ciało - również ręce czy wąsik (tak wąsik!), ale nie można udawać, że nie mają owłosienia kobieta miewa pulchny brzuch i pośladki - zawartość tłuszczu w organizmie kobiety jest wyższa niż u mężczyzny ... tak niestety różni nas coś więcej niż brak penisa... kobieta bywa w ciąży - i.. - uważaj - niektórzy twierdzą, że jest wówczas piękna, a co więcej ten balon z przodu to nie tłuszcz i nie powstał z obrzarstwa ... wiem wiem... straszne nie będę się wdawać w szczegóły, bo jeżeli napiszę, że kobieta także miewa okres, robi kupę, sika, poci się ... możesz tego nie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszna - jesteś rozbrajająco inteligetnie ludzka :D szacuneczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaaa
najgorsze jest to, że grubiutkie zawsze ściemniają, że jest im dobrze z ich tuszą, że to jest ich świadomy wybór! sratatata!!! Nie umiecie się przyznać, że ciężko wam się zabrać za siebie! A najlepsze jest to, że lubicie krytykować szczuplejsze! żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Normalnaaa" - masz rację - wszyscy grubi ludzie powinni popełnić samobójstwo, bo to taki wstyd... co Ty na to? narodowe ważenie i do gazu tych z BMI powyżej 20? hmmm a może Twoja mama/siostra/koleżanka też walczą z tuszą? nie? gratuluje! powinnaś dostać preferencyjne punkty na testach do liceum! za Twoje BMI i za pochodzenie z szczupłej rodziny! POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabina de ruż
bankowo smieszna wazy ponad 80 i ma obwisly cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzięki Bogu nie mam obwisłego mózgu ważę mniej - ale to nie jest istotne - cycki mam jakie mam, smętne, ale moje i upchane w dobry stanik bywają apetyczne... dużo bardziej przykra jest obwisłość intelektualna - ani dietami, ani skalpelem jej nie usuniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do śmiesznej
pieknie napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakira_shakira
śmieszna- nic dodać nic ująć... Brawa dla tej Pani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llslalaal
ale co to znaczy pulchne? bo jesli ktos np ma wzrostu 166 i wazy 62 kg jest pulchny to jest ok bo ma wieksze piersi i na czym usiasc ale jesli ktos wazy 80 przy tym wzroscie to niedobrze a chude tez ladne nie jest ja mam kupele chude bez biustu prawie albo pushapy nosza i miedzy udami maja szpare z chudosci i plaska dupe ato jest bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja szczurów
Powiem Wam, że odkąd dowiedziałam się, że z wagą 62-64 kilo przy 175 cm wzrostu, z 68 cm w talii i 94 w biodrach jestem pulchna, to wydaje mi się, że szczupła to taka, co waży poniżej 40 kilogramów przy moim wzroscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję sekscję zwłok grubasa obejrzeć. 3 miesiące nie jadłam po tym słodyczy...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llslalaal
inwazja napewno nie ejstes pulchna a cherlaki sa okropne wystarczy cwiczyc by cialko bylo apetyczne i nie zadreczac sie dietami a sekcja nawet chudego napewno nie ejst fajna grubas to napewno nie jest apetyczny ale kobieta ksztaltna jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelca
80 % facetów woli jak babka ma cycki i wąska talie i okrągłą pupe! To teraz to młode pokolenie szczawików (czytaj 18 - 22 lata) lubi chudzielce, bo sami są tacy nie wyrośnięci, wg. statystyk wzrost u panów ciągle spada.... Ja walczę ze swoim facetem, gdy się odchudzam, bo on woli mnie okrąglejszą. A dziewczynki dla kogo żyjemy dla wieszaków o prostych biodrach, czy dla naszych mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia9802
Moje drogie panie przede wszytskim zyjemy dla siebie i wazne jest jak MY sie czujemy we wlasnym ciele i rozmiarze. Uwazam, ze nie powinno sie przesadzac ani w jedna ani druga strone, czyli spora nadmierna waga i wieszak dla mnie to glupota. Jedna babka wyglada swietnie gdy wazy 50 kg, inna gdy 65 czy 70 a nawet wiecej. Na ulicy chodzi wiele nieatrakcyjnych dziewczyn ktore powinny przytyc i dla mnie nie jest to wzorzec do nasladowania. Na margnesie mam 163 cm i 54kg pewnie dla niektorych to duzo, dla mnie idealnie i dobrze mi z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kwiatek
Miska,Ty chudzino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kwiatek
i wielkie brawa dla smiesznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia9802
zyczliwy kwiatku dziekuje za komplement :) spodziewalam sie obelg pod swoim adresem od grubasow, bo wszyscy wariuja na tle swojej wagi, waga 55 kg dla niektorych to tragedia zyciowa a jak sie wazy 60 to powinno sie juz dawno popelnic smobojstwo opamietajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kwiatek
Misia,dla mnie taka waga to priorytet,a wzrostu mam tylko 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowne usta co czynią cuda
Śmieszna..jesteś wielka i nie mówie tego z tego powodu,że nie należę do kobiet o wymiarach miss.Ta normalna jest chyba nie normalna i szkoda mi jej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaa
zyczyliwy kwiatku zycie nie polega na ciaglym odchudzaniu sie i dostosowywaniu sie do ciagle nowych wzorow, zaakceptuj siebie taka jaka jestes lub sprobuj zrobic cos w tym kierunku abys byla zadowolona ze swojego wygladu, jednak nie przesadzaj nie wszytsko co chude jest piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kwiatek
dziekuje majaaaa.cos w tym pewnie jest,ale ja jestem z tych walczacych ,ryczacych i niepoddajacych sie...a co!Niech sie cos w zyciu dzieje:"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×