Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry i nie drogi zespół MAZOWIECKIE

Polecane posty

Gość gość

Witam. Za nie całe dwa lata będę miał upragnione wesele i już się rozglądam za konkretnym zespołem, który będzie bawił moich gości i oczywiście mnie i moją przyszłą żonę. sala weselna jest zaklepana w Żyrardowie i w związku z tym czekam na konkretne namiary na ciekawy i orginalny zespół. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bawiłem się w tamtym roku w Nadarzynie i grał bardzo fajny zespół o łatwej nazwie do zapamiętania Mid - Max. muszę przyznać, że bardzo fajnie rozkręcili całą imprezę i zabawa trwała praktycznie do bladego świtu. tu cenna uwaga, którą zauważyłem u nich. zdecydowanie więcej grają niż robią przerwy na zakąske. gdzieś widziałem, że zespół grał na odwrót. więcej jadł a ,mniej śpiewał. wydaje mi się, że na ich repertuarze się nie zawiedziesz i grają przez duże G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam zespół Mid Max. Widziałem ich na imprezie u przyjaciela i grają nieziemsko dobrze! Wszystkim gościom się bardzo podobali. Państwo młodzi byli zachwyceni i widać było, że wszyscy dobrze się bawią. Nie będziecie załować mając ich na swojej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×