Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko....

ile kasy na slub daja chrzestni

Polecane posty

Gość pytanko....

pyatm tak c ciekawosci, za miesiac mam slub....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja dostałam po 1000 zł od każdego, ale to chyba nie jest najwazniejsze, ważne że mogli być ze mną w takim dniu bo jestem z nimi bardzo zżyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko....
wiem,ze nie jest najwazniejsze, ciesze sie,ze beda ze mna, problem w tym,ze rodzice nam nie pomagaja w poniesieniu kosztow slubu i wesela,za wszystko placimy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko....
wiezda jaka mamy sytuacje i prezentow raczej nie bedzie, tym barzdiej,ze wynajmujemy mieszkanie,a po slubie chcemy kupic swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytanko...
a co chcesz ju zzagospodarowac kasę. No minimum po 2000zł, jak mnie przyniosa pogoń z wesela, ci normalni goście to po 800zł, od pary. tak średnio wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra
Mój ojciec planował dać swojemu chrześniakowi 1000 zł, ale miał pilne wydatki i dał mu 500 zł. Ja wkrótce wychodzę za mąż, moi chrzestni są małżeństwem, więc prezent kupują razem. Wiem, że będzie to telewizor, z czego bardzo się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny pacjent
To zalezy. Moja kuzynka ma jakiegoś dość nadzianego chrzestnego , a chrzestną jest moja mama. U nas - nie żebysmy jacyś biedni byli , ale nie przelewa się. I na pewno ten chrzestny da większy prezent niż moja mama. Przecież nie będzie sobie flaków wypruwała , nie ma jakiejś kwoty ustalonej , da ile będzie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadzą tyle na ile ich będzie stać,przecież nie będa się zaporzyczać.My od chrzestnych dostaliśmy z mojej strony 800 zł i automat a z męża strony 600 zł i serwis obiadowy na 12 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam od chrzestengo 1000 zl, a od chrzestej tylko 300zl- kazdy daje tyle, na ile go stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też sami płacimy za nasze wesele...fakt delikatnie będziemy sugerować że wolimy pieniążki...ale będą też osoby które nie będzie stać na prezent...dla tego wcześniej wkręcimy ich w przygotowania ślubne (by nie czuli się dziwnie, że nic nie dali...pomoc w przygotowaniach to coś bezcennegp i myślę, że to jest dobre rozwiązanie...jeszcze oczywiście to dopracujemy...ale tak np moja siostra której najprawdopodobniej nie będzie stać na prezent... poprosiliśmy o pomoc pod postacią dopilnowania co i ile londuje na stół,czy czegoś nie brakuje i jak wygląda syt z alkocholem...jak się o tym dowiedziała to normalnie krzykneła z zachwytu...dziewcze lubi żadzić) Więc skoro sami płacicie, to postarajcie się nie wydawać nie potrzebnie na bzdety...np suknia 3000tys, buty jednego nałożenia 200zł...wszystko da się przyciąc w elegancki i mało widoczny sposób pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy są kasiaści, ja spotkałam się z rozpiętością od 6 do 10 stówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko....
nie bedziemy rozwalac pieniedzy, ozczedzamy, jak mozemy, robimy male wesele na 20 osob w restauracji, tylko rodzice, chrzestni, rodzenstwo i swiadkowie, chcemy, jak najszybciej kupic mieszkanie, wiec kazdy grosz bedzie wliczany do wkladu wlasnego do kredytu badz na remont mieszkania po jego kupnie, wiem, ze nie bedzie to wielka suma,a le kazdy grosz sie bedzie liczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ja
chrzestna 1200, chrzestny 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre23
1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
No to fajnie macie. Mój chcrzestny od kilku lat to menel a mojego to jest menelem odkąd pamięta. Nic nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieee
męża chrzestny-nie żyje.. a jego żona dała 500 zł,chrzestna męża-200 zł..u mnie chrzestna kupiła pralkę a chrzestny dał 1000 zł...dodam że było to rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala pani z ....
u mnie w rodzinie jest tak ze sie daje po 1000zl, u przyszlego meza tak samo... ja mam slub w 1 sobote wrzesnia i mojej mamy brat jest moim chrzestnym a tydzien po mnie bierze slub syn mojego chrzestengo ktorego moja mama jest chrzestna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touztoul
hehe biedni goście , wesela tydzień po tygodniu , spłukają się dokumentnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala pani z ....
goscie jak goscie... gorzej rodzice i chrzestni- wymieniaja sie rolami tydzien po tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touztoul
wymiana ról nie taka straszna , gorzej ze stroną finansową takiej rozrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. u mnie na weselu chrzestnej nie bylo i nawet nie dostalam od niej zadnej kartki z gratulacjami,a moj chrzestny udzielil nam slubu i podarowal pamiatke od Ojca Swietego,a co do wydatkow to powiedzial ze wystarczajaco wydal na paliwo z Francji i ze jak da mi pieniadze to je przepale.Fajnych mam chrzestnych co??????? tylko pozazdroscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
ja od jednych dostałam 2 tyśki, a drugich nie było i nic od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie interesuje
ile daje Starosta .wiem ze to nie na temat ale jestem ciekawa.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×