Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczka mala

Ślubne gadżety, kieliszki ślubne...co myślicie, czy warto je kupić?

Polecane posty

Gość kasy nie masz na co wydać?
nie warto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Ja myślę, że warto. W ogóle wszystko warto, żeby ten ślub był jak najdroższy, żeby jak najwięcej się po tym ślubie zmarnowało i jak najwięcej wyrzuciło. Ja myślę, że im więcej pieniędzy młodzi przetracą na pierdoły, tym bardziej będą pamiętać (spłacając kredyty, bądź narzekając, że wszystkie oszczędności zniknęły) o tym jak DROGA jest dla niego partnerka, bądź partner. Przecież to wesele, należy się opić, obrzygać, wydać wszystkie pieniądze, jakie się przez lata gromadziło, niech nas widzą, niech śmieją się z naszego szmirowatego gustu, niech przekonają się, jak łatwo potrafimy omotać się reklamom cwaniaków. Oczywiście, że kieliszki trzeba kupić i nie tylko kieliszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. kieliszki są okropne:/ 2. i tak są one przeznaczone do stłuczenia więc po co wydawać 40 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laryss- te co pokazałaś są ładne;) a tamte okropne właśnie dlatego że tyle tych ozdóbek...aż nie zwróciłam uwagi na kształt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
my kupilismy sobie kieliszki na wódkę na wesele (nie były one przeznaczone do potłuczenia -) chyba za 15zł, na targach slubnych, mamy pamiątkę ;) są o wiele skromniejsze, maja jedynie małą ozdóbkę i połączone są tasiemką. wydaje mi sie ze 40zł to stanowczo za drogo... szczególnie jeśli chcecie je potłuc... a jeśli nie, macie pieniądze i akurat takie wam sie podobają to dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka mala
nie nie sa one do potluczenia za caly zestaw zaplacilam 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gustach się nie dyskutuje.Zamówiłaś to zamówiłaś ale wg mnie tracają tandetą.Wolałabym zwykły kielonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy w sumie mamy i na wodke i szampana specjalne szampanowek nie potluklismy kelnerki podmienily nam szybko ze nikt nie zauwazyl na zwykle do potluczenia i mamy pamiatke...a dawalismy za komplet do wodki i szampana 60 zl...tyle ze nie mialy az tyle tych ozdób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Wszystkie tego rodzaju rzeczy są miłymi pamiątkami ze ślubu... wraca się do nich po latach.. tak jak miło jest obejrzeć fotki czy video. Każdy ma inny gust.. każdy lubi inny kolor... Twoje są cukierkowe:) te drugie eleganckie. Oba wzory są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafirek
te ostatnie sa ladne, bardo mi sie podobaja, bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malanga
no te ostatnie sa si moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Ja ostatnio jeśli chodzi o takie drobne rzeczy do domu to kupuję głównie ze strony www.agdchrosciel.pl . Mam do nich super maselniczkę chociażby i cukiernicę. Ja to lubię takie dodatki, robią klimat w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pomyśl sobie, że każdy drobiazg kosztuje i będziesz musiała przecież za to zapłacić, a i tak nikt nie będzie się tym badziewiem zachwycał. Moim zdaniem trzeba zachować umiar. Niech ciebie podziwiają, a nie kieliszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej unikam ślubnych gadżetów bo nigdy nie wiem czy ktoś nie kupi tego samego i potem para młoda nie zostanie ze stosem kieliszków albo innych bezużytecznych rzeczy. Wolę dać jeden prezent konkretny i coś słodkiego bo to zawsze cieszy :) W przypadku ślubu przyjaciół kupiłam im voucher na meble bo czeka ich teraz zmiana mieszkania i prezent okazał się strzałem w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ciekawe czy je wreszcie kupila :-) mialam ten sam dylemat w zeszlym roku ale pomyslalam,ze przeciez i tak je stluczemy, wiec kupilam zwykle. Zwiazalismy je wstazeczka i ladnie razem sie rozbily :-) kazdy pochwalil nasza decyzje odnosnie zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Voucher na meble? Ciekawe rozwiązanie i w sumie nie takie głupie :D hehehe Młodym na pewno przyda się taki prezent jeżeli mają swoje cztery kąty lub w planach mają zakup w niedługim czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Voucher na meble, ciekawy pomysł kurcze! Właśnie ze znajomymi zastanawialismy się czy by się na coś nie złożyć dla Państwa młodych, a są w trakcie remontu swojego pierwszego wspólnego gniazdka więc taki prezent byłby przydatny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu voucher, a nie po prostu koperta z gotówką? Może oni nie chcą mebli ze sklepu, w jakim kupisz voucher, tylko z innego, są różne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Up oczywiście, że decyduje cena, choć pewnie jeśli już decydujesz się na kupno, to jakąś kasę masz odłożoną. Może mebli dla króla sobie nie kupisz, ale takie, które ładnie uzupełnią wygląd domu - i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z vocherem bardzo mi się podoba. Spłukani po ślubie młodzi często nie mają kasy na sprzęty a co dopiero meble. Nie kupujesz im mebli tylko vocher i nie pozbawiasz ich przyjemności wyboru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×