Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooorigamiiii

STUDIO REZONANS- CZESTOCHOWA

Polecane posty

Gość ooorigamiiii

Czy ktoś miał z nimi do czynienia i jest zadowolony z usług?? Tomasz Skowronek Studio Rezonans Czestochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarka31
Ale straszny kicz!!!!!!! Jak widzę tory i zdjęcia czarno kolorowe to mam odruch wymiotny. Zero własnych pomysłów i kreatywności. Wszystkie zdjęcia podpatrzone na innych stronach fotografów ślubnych i trącą stara myszką. Takie na zadupiu może jeszcze zrobią wrażenie ale w dużych miastach nikt zostaną wyśmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooorigamiiii
Zarka31 To może zaproponujesz kogoś godnego uwagi?? Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKOMU nie polecam usług Pana Tomasza Skowronka ! Jego "pracownicy" robili zdjęcia u mnie weselu i nagrywali uroczystość. Po obejrzeniu śmiało można stwierdzić, że lepsze zdjęcia zrobione zostały przez samych gości. Na zdjęciach robionych przez "panią" to jedna wielka porażka, nie ma na nich połowy gości, nie wykazała się też pomysłowością, robiła wszystko jak leci bez żadnego zastanowienia. O panu kamerzyście już nie wspomnę ... latał z kamerą jak poparzony, obraz się zamazuje, włączał ją i wyłączał, najkrótszy filmik trwa 3 sekundy ! Do tego połowa nagrana jest bez głosu gdyż okazało się, że po życzeniach składanych przez gości, kamerzysta "zapomniał" włączyć ponownie dźwięk !! Nigdy już nie zdecyduje się na usługi Pana Skowronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkowicie zgadzam sie z opiniami poprzedników. P. Tomasz Skowronek i jego druzyna to pomyłka, a jak sie o Panu wystawi opinie na jego stronie, to ją usunie i usunie wszystkie zdjecia i filmiki z Waszej uroczystosci. Pan ma w tendencjitaki sposob robienia zdjec, ze ucina głowy Państwa Młodych lub ich rodziców, nie zrobi ani jednego zdjecia sali przed uroczystscia, nie zrobi ani jednego zdjecai, gdy Pan Młody wnosi na sale Panne Młoda, myli daty slubu, nie dotrzymuje obiecanych terminow i funduje wiele róznych pseudoatrakcji. Ogólnie bardzo nie polecam i prosze nie mylic z innymi Skowronkami, którzy działają profesjonalnie. Pan Tomasz i jego Studio Foto-Video Rezonans to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź może też opinie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlinaa68
Witam, niestety nie mogę zgodzić się z poniższymi opiniami, ponieważ Ja osobiście jestem zadowolona z ich pracy, nie było u Mnie osobiście Pana Tomasza, ale byli jego pracownicy super ludzie, rozluźnili atmosferę bardzo dobrze się przy Nich czuliśmy, pracownicy nie widziałam żeby za dużo siedzieli tylko rzetelnie pracowali przez całe wesele. Film oraz zdjęcia są piękne, i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti14
Niestety też nie jestem zadowolona z usług Studio Fotowideo-Skowronek. Pan Tomasz nie wywiązuje w czasie jaki podany jest na umowie, dłuuuugo prosiłam się o film i zdjęcia z wesela, po czym po obejrzeniu było wiele niedoróbek. Miałam wrażenie (i goście, którzy oglądali film także) że film został zmontowany "na szybko" bez jakiegokolwiek wkładu. Teledysk z całości - dramat. Pan Skowronek mógłby na przyszłość pomyśleć, że dla niego to jest tylko praca, a dla klientów - pamiątka na całe życie, za którą niemało się płaci i oczekuje się adekwatnych efektów. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie córki wydawałam za mąż i na dwóch weselach moich córek film i zdjęcia wykonywało Studio Rezonans JESTEM BARDZO ZADOWOLONA z efektów pracy jak i podejścia do pracy oraz zaangażowania na samym przyjęciu weselnym dostaliśmy w obu przypadkach piękne albumy a film jest bardzo treściwy oglądamy go już któryś raz z kolei i nie jest nudny bardzo ładnie nagrany i zmontowany także ja BARDZO POLECAM Studio Rezonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatia11

Firma foto wideo rezonans była u mojej siostry na weselu i mogę z ręką na sercu polecić pana Tomasza. Zdjęcia i film wyszły cudowne,wszyscy zachwyceni!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×