Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosieńka22

wesele w hotelu Zejer okolice Białegostoku

Polecane posty

Gość Zosieńka22

Witam! Czy byliście może na weselu w hotelu Zejer pod Białymstokiem? Chciałabym mieć tam wesele ale nie wiem jak tam jest naprawde, ponieważ w internecie nie ma opini na ten temat. Prosze w odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje na temat Hotelu Zejer i zdjęcia, a także dane kontaktowe znajdziesz na www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałąm różne opinie o zejerze bardzo pozytywne jak i negatywne.... Ja polecam ci sale w tykocinie w restauracji dom nad narwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba ''prowadząca'' hotel- ''właścicielka''-pani MZ nie ma pojęcia na temat prowadzenia hotelu. Sama byłam świadkiem jak na dzień przed weselem jednej pary -piątek jeszcze kompletnie nic nie było przygotowane,sala nieudekorowana, młodzi się wk....że hoho. Ogólnie nie polecam jeśli chodzi o traktowanie ludzi i potencjalnych klientów. Codo jedzenia się nie wypowiadam bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do jedzenia w oborze u zejerów to wszystkim odradzam wstyd sam osobiście żadnej imprezy tam nie zrobie i nikomu nie będę polecał bo sumienie mi nie pozwoli a jak zaproszenie dostane to biorę własne przystawki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie i mam gorącą prośbę na temat sali weselnej Zejer , czy może ktoś ma bardziej aktualne opinie na temat właśnie tejże sali . Zależy mi bardzo na opiniach , ponieważ mamzamiar właśnie tam zorganizować swoje wesele. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko szerokim łukiem omijaj tą norę!Byłem na weselu i nie było prądu przez 3h, temperatura na zewnątrz 30C i wszyscy wyglądali jak mokre szczury.Z kuchni wydawali wszystko bo lodówki nie chodziły.Porażka jakich mało a wszystko przez brak agregatu gdzie przy takim interesie to podstawa. Dodam też smród w okresie letnim z okolicznej fermy drobiu.A szefostwo oczywiście jakby nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za wpis , i nie ukrywa że jestem w kropce ponieważ już poczyniliśmy pewne kroki właśnie jeśli chodzi o tę salę . A dokładnie w którym roku to miało miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipiec 2015, patrząc na miny młodych mogłem jedynie współczuć.Jeśli zaliczkę macie wpłaconą i o zmianie sali nie ma mowy to przynajmniej nie płać całej kasy przed weselem! I zapytaj właścicielkę jak są przygotowani np.na braki w dostawie prądu. Na pamiętam weselu ludzie w toaletach załatwiali się przy świecach i nie można było spuścić wody ani umyć rąk bo woda zasilana przez pompę elektryczną.Nie panikuj tylko nie płać całej kasy przed weselem tak jak moji znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za wpis , i na pewno z szefostwem porozmawiamy .A i kasy wcześniej nie będziemy płacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem jako gość weselny. Smród z okolicznych kurników nie do opisania. Sam hotel jak i otoczenie zaniedbane brudne. I żyjątka, karaluchy w hotelu dramat. Flagi przed budynkiem brudne i porwane. Polska flaga jak szmata to powinno być karane. Zielsko niepokoszone, sterczące kable z ścian. Brak miejsc siedzących, stolików przed hotelem ale może i dobrze bo smród z pobliskich kurników obrzydliwy. Jedzenie proste niedoprawione sałata dla ozdoby mąką sypana. Traumatyczne przeżycie przebywanie w tym przybytku. UWAGA SMRÓD !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem tam dwa razy na weselu i wg mnie wszystko w porzadku tj. Rok 2016 i 2017 obsluga ok, jedzienie smaczne okolica sympatyczna co do smrodu albo mam usuniety zmysl wechu albo trafilem na okres w ktorym nic nie bylo czuc. Osobiscie polecam i wlasnie planuje tak wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj może na www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu nie bylem ale na komunii Tak . Jestem bardzo rozczarowany jakoscia jedzenia I obslugi oraz calym otoczeniem. Naprawde szkoda mi tylko osob ktore pewnie dużo zaplacily za przyjecie a goscie srednio zadowoleni. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu nie bylem ale na komunii Tak . Jestem bardzo rozczarowany jakoscia jedzenia I obslugi oraz calym otoczeniem. Naprawde szkoda mi tylko osob ktore pewnie dużo zaplacily za przyjecie a goscie srednio zadowoleni. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×