Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanka

Dostałam pracę i po tygodniu jej nienawidzę! co teraz?

Polecane posty

Gość załamanka

Dostałam pracę w sklepie, podpisałam umowe na czas próbny, chciałam tej pracy, ale szybko okazało się że jej nie cierpie, co teraz mam robić? zrezygnować, czy jakoś się przekonać i pracować na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracodawca
Strzelić sobie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka masz sytuację? Mozesz sobie pozwolić na zwolnienie się i brak pracy? Jestes pewna, ze uda Ci się szybko coś znaleźć? Ja bym chyba na Twoim miejscu poczekała, moze to tylko pierwsze wrażenie? Może potem bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
tez tak mialam, tylko ,ze zadnej umowy nie podpisywalam i po tygodniu podziekowalam za prace. nie potrafie sie tak meczyc. pw pracy spedza sie tyle godzin , ze trzeba choc troche te prace lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...
Dziewczyny, mi tez na poczatku bylo ciezko, chyba z 2 miesiace sie przemoc sie do swojej pracy nie moglam. A potem jak juz ruszylo to mnie zwolnili :/ ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poczekaj i po okresie próbnym podziękuj jak się nie zmieni sytuacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
ludzie, dajcie spokoj, na poczatku zawsze jest ciezko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolnij sie
po co sie meczyć?nie rozumiem! do poprzedniczki-guzik prawda, że na poczatku jest zle-ja mam od pierwszego dnia super ale sama praca mi nie odpowiada, ponadto zmienil sie szef i mnie drazni-powprowadzal swoje zmiany , które pasuja do naszej pracy jak kij do d*** i tez mam zamiar sie zwolnic ale najpierw musze znalesc cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanka
przeczekiam okres próbny i zobaczę co dalej, dzieki za rady pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Zalezy jak lezy, w mojej kazdej pracy na poczatku bylo zle. Dopiero po miesiacu - dwoch sie przyzwyczajalam i jakos sie ciągło. Tak więc, masz szczęscie ze u Ciebie bylo super. Niestety, nie kazdy ma takie szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze moglabys
zostac jeszcze, probowac sie dostosowac. A nawet jak sie zwolnisz, to nie na wariata - wysylaj CV i chodz na wywiady nie rezygnujac w tym czasie z pracy. Odrobina ostroznosci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×