Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pingu

EKOTRADE - jak to możliwe , że takie cos istnieje???

Polecane posty

Gość Pingu

Budynki ministerstw, sądów, prokuratur i urzędów państwowych ochrania firma Ekotrade. Jest ona związana z funkcjonariuszami i informatorami tajnych służb PRL. Jak ustalił „Wprost”, wygrywane przez Ekotrade przetargi na ochronę obiektów państwowych bada dziś Centralne Biuro Antykorupcyjne.Z danych Krajowego Rejestru Sądowego wynika, że w radzie nadzorczej Ekotrade zasiadali m.in. wiceminister infrastruktury w rządzie Włodzimierza Cimoszewicza Andrzej Piłat i Zbigniew Sobotka, wiceminister spraw wewnętrznych w gabinecie Leszka Millera, później skazany za udział w aferze starachowickiej. Z dokumentów zachowanych w IPN wynika, że członek rady nadzorczej Ekotrade dr Jerzy Jerschina w latach 70. i 80. pracował w Berlinie Zachodnim jako agent I Departamentu MSW (wywiad cywilny). Złodzieje , ubecy - fajne kierownictwo:) Niestety , zostało im w głowach takie podejście do ludzi.Do dziś 95% ludzi pracujących w EKOTRADE nie ma umów o pracę.Pracują na umowach zlecenie i umowach o dzieło.Pensje które dostają pracownicy to kpina - niekiedy jest to 4.00 zł brutto!!!!! na godzinę.Jak w XXI wieku można tolerować taki feudalizm??????????? Nikogo w tym Państwie nie interesuje "zwykły" cżłowiek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to faktycznie
majatek!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pingu
OFI - nie mówiłem o cieciowaniu / jak to okresliłeś/ tylko o " grupie interwencyjnej" . to różnica.Dwa oczywiście nikt nikomu nie każe , ale jak Państwo może do czegoś takiego dopuszczać?Trzy jak masz 4.7 na ręke to gratulacje:)) stawka "zwala z nóg":) Prawda jest niestety taka , że firma sprzedaje nie usługi ochrony a marzenia o niej.Dziadek , nieuzbrojony zarabiający hahahha jak ty 4.70 ma zapewnić ochronę kasjerce która przewozi "grube tysiące".W jaki sposób?To jest właśnie kpina z prawa i obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpieniony
Jestem od roku klientem Ekotrade! Wczoraj miałem okazję przekonać się jak to działa! Od momentu powiadomienia o zagrożeniu ochrona przyjechała po dwóch godzinach i to z miejscowości oddalonej o 30 km, bo ci z mojej konwojowali jakąś kasę! Skandal! Wolę te pieniądze, co im płacę, dać chłopakowi ze wsi! Będzie większy pożytek! A te Wasze zarobki, drodzy pracownicy, to już woła o pomstę do nieba! Najlepszym sposobem na nich to zerwać umowę ( zamierzam to zrobić)i nie zatrudniać się u nich. Do centrali nie sposób się dodzwonić, a mój przedstawiciel ma wyłączoną komórkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpieniony
Jestem od roku klientem Ekotrade! Wczoraj miałem okazję przekonać się jak to działa! Od momentu powiadomienia o zagrożeniu ochrona przyjechała po dwóch godzinach i to z miejscowości oddalonej o 30 km, bo ci z mojej konwojowali jakąś kasę! Skandal! Wolę te pieniądze, co im płacę, dać chłopakowi ze wsi! Będzie większy pożytek! A te Wasze zarobki, drodzy pracownicy, to już woła o pomstę do nieba! Najlepszym sposobem na nich to zerwać umowę ( zamierzam to zrobić)i nie zatrudniać się u nich. Do centrali nie sposób się dodzwonić, a mój przedstawiciel ma wyłączoną komórkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie spedzilem(stracilem)ponad rok w tym syfie w szczecinie,szef ochrony to p***b i nieudacznik w******* z gwaranta,szkoda że przez takiego p***** Ludzie odchodza,do zobaczenia w sadzie popaprancy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek gość
EKOTRADE to "kowboje" od pedzenia bydła Bydło jest lepiej traktowane niż zatrudnieni w firmie ludzie. Warunki pracy skandaliczne , traktowanie jak w niewoli. szefostwo traktuje pracowników jak swoją własność. Musisz robić a może kiedyś ci zapłacą. Upominanie się o wodę do picia lub ciepłą do herbaty równa się wyrzuceniem i obciążeniem finansowym tak aby nie zapłacić ci za pracę już wykonana. Z braku chętnych do pracy w tej firmie musisz pracować ponad 350 godzin w miesiącu. Przy przyjęciu mówią co innego tak abyś pobrał ubranie a jak wezmiesz to cię szantażują wymyślona wysoką ceną za mundur za który będziesz musiał zapłacić jak się zwolnisz. Nadolski Żelazek to "psychopaci" którzy traktują ludzi jak "właściciele przedmiotu"a nie jak pracownika. Jak nie wierzysz to spytaj w miejscu gdzie ochraniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekotrade -ekotragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twór powinien już dawno nieistnieć ,ekotragedia rzeszow,niepłacą stawki po 5pln,kier.nieudolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kto wie
Zgadzam się z faktem jak coś takiego istnieje. Ludzie nie mają wypłat na czas,firma nie zapewnia im umundurowania bo wiecznie twierdzi ze niema,pracownicy załóg interwencyjnych nie mają podstawowych środków przymusu jak choćby kajdanki. A klientów traktuje jak zło konieczne. A w dodatku na alarm przyjeżdża jeden pracownik,bez kajdanki,pałki,gazu.Niema nic. Po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LSSAH
Jeszcze lepsze przekrety odchodza w zalogach interwencyjnych w Warszawie w swieta i w wekendy gdy na 10 zalog po Warszawie jezdzi polowa a dyr Lipinski kreci kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeszow tragedia /kierownictwo kompletne nieudaczniki brak jakiegokolwiek zainteresowania placowkami ,zastanawiam sie jak mozna byc takimi ,,,,,,a reszte sobie dopisz ale to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość69
Warszawa, 10 zł netto na godzinę. Koordynator - fajny człowiek. Umowa jak u wszystkich, ale tu nie zabierają za socjal, mundur itp. Jak ktoś chce zarobić to zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma to dno, nie płacą na czas, przetrzymują pieniądze, że tam jeszcze chcą pracować ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eZ5nl3PLdVS3LTCbaMN2jVe5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyr Lipinski 

Rzeszów tragedia kierownictwo kompletne nieudaczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik BUW

Najgorsze to to, że zatrudniaja chamskich i nie znających języka angielskiego ochroniarzy. Przykładem nich bedzie ochrona budynków BUW Uniwersytetu Warszawskiego. To jest żenada. Przynajmniej powinni zatrudnić nowych pracowników, a starych zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PLACĄ NA CZAS ,NIE MA

NIE MA PENSJI ,NIE PŁACĄ JUŻ PRAWIE KONIEC MIESIĄCA A PENSJI ZA KWIECIEŃ NIE MA I TO PODSTAWY A Z '' CÓRKI '' ZPŁACILI .CO SIĘ DZIEE NIKT NIE WIE .SŁYSZYMY ,ŻE UTKWIŁY W KSIĘGOWOŚCI I CO ? TO ILE DWA TYGODNIE ,TRZY  I NIKT NIE WIE NADAL ? TO JEST KONIEC MAJA 2019 R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gog

Ekotrade to firma która podlega pod art 55 kodeksu pracy czyli można się zwolnić z ciěżkim naruszeniem podstawowych obowiązków jakim jest płacenie na czas przy umowie o pracę z winy pracodawcy. Żarty sobie robią z tetminowością wypłat. To jest jakaś madakra. I to miesiąc w miesoąc. 8 miesięcy u nich pracowałem i ani jedna wypłata na czas. Opóżnienia akurat u mnie od 1 dnia co się raz zdarzyło do 5 dni, raz 3 dni opóżnienia to 4 to znów 3 i tak nagminnie. Ale inni mieli po 7-9 dni opóżnień.  Inspekcja pracy powinna tam porządek zrobić i takie kary doj.....żeby im się odechciało z ludzi jajo robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×