Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malepytanko5

ile CV dziennie wysyłacie ludzie?

Polecane posty

Gość malepytanko5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygodniowo
czasem 2 czasem 5, zależy od ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się kierujecie wysyłając CV ? Tzn dostajecie propozycje od ew. pracodawców, szukacie w necie, gazetach, czy od znajomych ? Jeśli szukacie ofert to odpowiadacie na wszystkie czy na te ciekawe, odpowiadające Waszym oczekiwaniom ? Jeśli chodzi o mnie, jestem zarejestrowany w paru serwisach, gdzie jest moje CV, poza tym dostaję z Gratka.pl codziennie emaile z ofertami (przeważnie nie spełniają moich oczekiwań), a najczęściej sam znajduję poprzez google oferty. Teraz jadę na rozmowę 19 czerwca, jest 3 kandydatów, no i mam nadzieję na jeszcze na jedną rozmowę w centrum Polski, ale nie rozpatrzyli jeszcze dokumentacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie w klubie bezrobotych
i jak poszło??????? ja szukam podobnie pracy jak ty ale i podobnie do ciebi od czasu do czasu zaprosza mnie na rozmowe na której zazwyczaj okazuję sie że ot właśnie córka /syn księgowej itp dostał sie do pracy - przykre!!!!!!! mieszkam w małym miasteczku w lubelskim a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"witajcie w klubie bezrobotych\" -> jeśli to było do mnie to odpowiadam: Poszło tak jak chciałem - miałem najlepsze kwalifikacje, najlepsze doświadczenie, chcą mnie przyjąć. Na potwierdzenie oficjalne czekam. Jako, że mam aktualnie pracę, tylko czekam na telefon. W międzyczasie zostałem też zakwalifikowany do innego urzędu, tam jest więcej chętnych, choć mieli większe wymagania formalne. Więc raczej nie pójdę tam na rozmowę, choć może ? Pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×