Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZDESPEROWANA SZUKA NOWEJ PRACY

JAK SZCZESLIWIE PRZEJŚĆ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ??

Polecane posty

Gość ZDESPEROWANA SZUKA NOWEJ PRACY

Muszę zmienić pracę. Dokumenty mam przygotowane ok. Ale nie mogę przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. Wiem, ze jestem dobra, szybko się uczę. U mnie w pracy mówią, że jestem najlepsza, rzadko się mylę. Ale nie umię się zareklamować. No i się stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM DOBRĄ RADĘ
Piękna..przedewszystkim wyluzuj i uwierz w siebie!!!Nie możesz przyjmować postawy "PRZEPRASZAM,ŻE ŻYJĘ".Po drugie ubierz się skromnie,jeśli masz długie włoski zwiąż je w kitkę,wszystkie upięte gładziutko.Po trzecie makijaż!Musi być bardzo delikatny,żadnych cieni,róży.Tylko podkład i wytuszowane rzęsy.Po czwarte ubiór;skromny nie rzucający się w oczy,ale schludny i zadbany.No i oczywiście biżuteria,której powinno być jak najmniej.Nie używaj dużo perfum.Pokaż się jako osoba pewna siebie ale nie zarozumiała.Dużo się uśmiechaj,a zobaczysz że dostaniesz pracę!!!Wiesz dlaczego to wszystko piszę?Ponieważ w poniedziałek dostałam wymarzoną pracę w niezłej firmie,a co najśmieszniejsze...nigdy w życiu nie pracowałam i wykosiłam ponad 300osób.Po prostu weszłam pewnym krokiem i pokazałam,że to właśnie mnie potrzebują!POWODZENIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANA SZUKA PRACY
Ubranie i makijaż mam tak jak radzisz. Ale gorzej jest późno. Ja jestem osobą bardzo szczerą, nie umię kłamać. Jak czegoś nie umię od razu się do tego przyznaję. Chyba to mnie dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANA SZUKA NOWEJ PRACY
Nikt nie pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow prawde
nie umiem tego ale chetnie sie naucze, to nie jest problem dla mnie, itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×