Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARZENIE TAKIE JEDNO

Marzenie o pracy!Czy to możliwe...

Polecane posty

Gość MARZENIE TAKIE JEDNO

Napewno zaraz ktoś zacznie się ze mnie śmiać,ale trudno.Powiedzcie,czy ogromna wiara w coś może pomóc w osiągnięciu tego szczęścia???Złożyłam papiery do super pracy i zastanawia mnie to czy jeśli będę ogromnie mocno w to wierzyć,to dostanę tę pracę?Ma ktoś z Was coś takiego?A może wiara pomogła komuś w spełnieniu tego wielkiego marzenia,które miał.POWIEDZCIE,CZY WIARA MA WPŁYW NA TO JAK POTOCZĄ SIĘ NASZE LOSY,CZY LEPIEJ OD RAZU SKAPITULOWAĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1111111
ja tam trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!! napewno dostaniesz te prace!!!!!!!! powtarzaj sobie kilka razy dzienie ze masz juz te prace , wyobraz sobie jak tam pracujesz,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENIE TAKIE JEDNO
No właśnie tak sobie non stop powtarzam,ale zaraz nachodzi mnie myśl o rzeczywistości i łapię niezłego doła.Cholernie potrzebuję tej pracy.W dodatku naprawde znam sie na tej branży.Sama już nie wiem czy mam wierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno się uda
Ja to kiedyś wypraktykowałam i udało się. Musisz myśleć, że już tam pracujesz, że wybrali Ciebie, bo jesteś najlepsza, że Twoi szefowie potrzebują dokładnie kogoś takiego jak Ty. Uda się, uda! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja marzyłam
i nawet napisałam w podaniu że marzę..a okazało sie że ogłoszenie było dane tylko dla formalności..a osoba na to stanowisko była juz dawno wybrana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×